Blisko ludziJulia Wieniawa nie kryje irytacji. Znowu musi prosić o pomoc

Julia Wieniawa nie kryje irytacji. Znowu musi prosić o pomoc

Julia Wieniawa ma ponad 2 miliony obserwatorów
Julia Wieniawa ma ponad 2 miliony obserwatorów
Źródło zdjęć: © AKPA
09.08.2022 11:29

Pech nie odpuszcza. Gwiazda informuje o kolejnej nieprzyjemnej sytuacji, jakiej doświadczyła na lotnisku. "Trzeci raz (w tym miesiącu)" - wylicza w relacji na Instagramie. Czy przewoźnik i port lotniczy odpowiedzą na jej zarzuty?

Choć największą popularność przyniosła jej rola w serialu, 23-latka próbuje swoich sił nie tylko w aktorstwie, ale i muzyce. Po kilku zaprezentowanych na przestrzeni lat singlach, w połowie czerwca wydała swój debiutancki album zatytułowany "Omamy". Nadal pozostaje również influencerką z ogromnymi zasięgami.

Ciężkie chwile na lotnisku

Julia Wieniawa ma ostatnio sporo pracy, ale mimo to znajduje odrobinę czasu na regenerację. Z jej internetowych relacji można wywnioskować, że najlepiej relaksuje się podróżując po świecie. Tylko ostatnio odwiedziła m.in. Hiszpanię czy Włochy. Niestety, nie obyło się bez wpadek.

Po kolejnej nieprzyjemnej sytuacji na lotnisku gwiazda "Rodzinki.pl" nie wytrzymała i postanowiła publicznie wytknąć błąd linii lotniczej. Na Instagramie pożaliła się, że zaginęła jej walizka. I to kolejny raz.

Trzeci raz (w tym miesiącu) zgubili moją walizkę. O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!

pyta wyraźnie zirytowana, oznaczając przewoźnika.
Julia Wieniawa udostępniła wpis w relacji na Instagramie
Julia Wieniawa udostępniła wpis w relacji na Instagramie© Instagram

Julia Wieniawa prosi o pomoc

"Zaznaczam, że miałam ze sobą tylko bagaż podręczny, który mi zabrano w samolocie, mówiąc, że »nie ma już miejsc« - po czym walizka nie doleciała i nawet nie da się jej znaleźć w systemie. Super" - doprecyzowała gwiazda. O pomoc poprosiła także warszawskie Lotnisko Chopina.

Ostatnią podróżą, którą pochwaliła się Wieniawa, był rodzinny wypad do Włoch. Julia bawiła się na Sycylii, a towarzyszyła jej m.in. mama.

Przypomnijmy, że gdy dojdzie do zagubienia lub opóźnienia bagażu, podróżny ma 21 dni na zgłoszenie szkody liniom lotniczym. Należy się odszkodowanie. W większości przypadków walizka wreszcie się znajduje, jednak w wyjątkowych sytuacjach nie udaje się jej zlokalizować. Za to także zapłaci przewoźnik.

Źródło artykułu:WP Kobieta