ycipk-2nnw4w

Julia Wróblewska o agresywnych koleżankach. "Ciągnęły za włosy i ręce"

Julia Wróblewska opowiedziała o trudnych doświadczeniach z dzieciństwa, po tym jak zagrała w komedii "Tylko mnie kochaj". Szczegóły poznajemy dopiero teraz. Okazuje się, że aktorka była prześladowana w szkole.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wróblewska wraca do traumatycznych wydarzeń
Julia Wróblewska wraca do traumatycznych wydarzeń (AKPA)
ycipk-2nnw4w

– Jako dziecko musiałam przechodzić przed lekcjami i wychodzić po, ponieważ to fenomenalne dziecko było po prostu atakowane, ciągnięte za włosy i za ręce, bo grałam z Maćkiem Zakościelnym, którego nastolatki wtedy kochały – powiedziała Julia Wróblewska w "Dzień Dobry TVN".

Młoda gwiazda, jak zaznaczyła, była dzieckiem, które było prześladowane za to, że osiągnęło sukces. – Nikt mnie nie lubił – dodała. Konsekwencje Wróblewska odczuwa do dziś. 20-latka chodzi na psychoterapię.

ycipk-2nnw4w

Ostatnio do informacji o stanie Wróblewskiej odniósł się Maciej Zakościelny. – Nie mam pojęcia. Nie jestem psychologiem – stwierdził Maciej Zakościelny. Jako że pytanie padło podczas premiery filmu "Kogel-Mogel 3, czyli Misz-Masz", aktor nawiązał do swojej roli.

– Rolą Piotrusia chciałem pokazać, jak ważne jest, jak my rodzice prowadzimy dzieci i co im dajemy. To ma bardzo duże znaczenie. Borykamy się z tym całe życie – zauważył.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2nnw4w

Zobacz także: 11 pytań o schizofrenię paranoidalną

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nnw4w

ycipk-2nnw4w
ycipk-2nnw4w