Trwa ładowanie...
d1ll07m

Maciej Zakościelny o terapii Julii Wróblewskiej. Wywołuje jej rodziców

Julia Wróblewska zaskoczyła ostatnio wyznaniem, że korzysta z pomocy psychoterapeuty. Maciej Zakościelny, który grał kiedyś jej ojca, odniósł się do tych informacji. Użył ciekawego porównania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Zakościelny grał tatę Julii Wróblewskiej
Maciej Zakościelny grał tatę Julii Wróblewskiej (Forum)
d1ll07m

Julia Wróblewska stała się gwiazdą, mając zaledwie 6 lat. Dzisiaj, już jako dorosła kobieta, przyznaje, że żyła wtedy pod dużą presją otoczenia. Była pozostawiona sama sobie, a do tego rozwiedli się jej rodzice. To wszystko sprawiło, że młoda aktorka trafiła na terapię.

O sytuację Wróblewskiej zapytano Macieja Zakościelnego. Grali córkę i ojca w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj", prywatnie bardzo się zaprzyjaźnili. Dziennikarka Wideoportalu chciała dowiedzieć się od aktora, czy jego zdaniem Julia mogła uniknąć dzisiejszych problemów.

d1ll07m

– Nie mam pojęcia. Nie jestem psychologiem – odpowiedział szczerze Maciej Zakościelny. Jako że pytanie padło podczas premiery filmu "Kogel-Mogel 3, czyli MiszMasz", aktor nawiązał do swojej roli. – Rolą Piotrusia chciałem pokazać, jak ważne jest, jak my rodzice prowadzimy dzieci i co im dajemy. To ma bardzo duże znaczenie. Borykamy się z tym całe życie – dodał.

Zakościelny powiedział, że w sprawie terapii Julii Wróblewskiej powinni wypowiadać się raczej jej rodzice, nie on. – To bardziej pytanie do nich, bo to oni wiedzą, co poszło nie tak – stwierdził aktor. –Uważam, że to powinno być przepracowane w gronie rodzinnym – skończył.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o schizofrenię paranoidalną

d1ll07m

Podziel się opinią

Share

d1ll07m

d1ll07m