Justyna Mazur pokazała komentarz od słuchaczki. Odniosła się do wagi
Justyna Mazur-Kudelska, autorka popularnych podcastów "Słuchowisko. Pogadajmy o życiu" oraz "Piąte: Nie zabijaj", pokazała na swoim profilu instagramowym komentarz, jaki otrzymała od jednej ze słuchaczek pod płatnym odcinkiem o historii Ewy Tylman. Podcasterka zwróciła się bezpośrednio do słuchaczki.
11.04.2022 11:55
Justyna Mazur-Kudelska jest autorką jednego z najbardziej znanych polskich podcastów true crime - "Piąte: Nie zabijaj". Oprócz tego prowadzi także podcast "Słuchowisko. Pogadajmy o życiu", a także "Piąte przez dziesiąte", który współtworzy razem z mężem Krzysztofem Kudelskim.
Justyna Mazur odpowiada na komentarz. Słuchaczka odniosła się do wagi
"Szukam pani Joanny, autorki tego komentarza" - napisała podcasterka w jednej ze swoich relacji na InstaStories. Udostępniła też treść komentarza, którego autorką jest wskazana kobieta. Pojawił się on pod najnowszym odcinkiem na temat sprawy Ewy Tylman.
"Niestety pani Justyna tak wzdycha w tym odcinku, słuchacz ma wrażenie, że się męczy, że ja sama czuję się zmęczona jakbym szła z Ewą Tylman. Nie chcę być złośliwa, ale waga też wpływa na emisję głosu, proszę o tym pomyśleć. Ja kończę z tą subskrypcją, po prostu straciłam sympatię, a kanałów jest tyle, że można wybierać. Pozdrawiam" - napisała słuchaczka.
Justyna Mazur-Kudelska nie pozostawiła bez komentarza bez odpowiedzi. "Chętnie zwrócę pieniądze! Proszę wysłać maila z numerem zamówienia, zwrotu dokonam od razu" - napisała w swojej relacji na Intagramie. Podała także swój mail do kontaktu.
Czytaj także: Justyna Mazur-Kudelska choruje na otyłość. "Masa ciała nie świadczy w żaden sposób o człowieku"
"Znów ważę 100 kg". Justyna Mazur szczerze o chorowaniu na otyłość
Justyna Mazur-Kudelska otwarcie mówi na swoich kanałach o otyłości oraz problemie fat shamingu, z którym sama się mierzy. "Mam 35 lat, 160 cm wzrostu i znów ważę 100 kg. Mój wskaźnik BMI mówi mi, że w dodatku to trzeci stopień otyłości. Choruję na otyłość. To choroba, z którą zmagam się przez całe moje dorosłe życie. Jako jedyna obok AIDS i uzależnienia od narkotyków czy alkoholu, przychodzi mi do głowy, gdy myślę o chorobach stygmatyzowanych przez społeczeństwo" - napisała w jednym ze swoich postów na Instagramie. Pokazała tam też przykłady obraźliwych komentarzy, jakie otrzymuje.
"Brakuje nam podstawowej wiedzy o otyłości, a kultura wypowiedzi nie jest naszą mocną stroną. To sprawia, że osoby chorujące na otyłość są pod ostrzałem bardzo negatywnych opinii, często na granicy agresji. Mówi się o nich przecież »wstrętne«, »grube«, »zawłaszczające przestrzeń« czy »oczekujące współczucia«" - mówiła też w rozmowie z WP Kobieta.
W ramach swojego podcastu "Słuchowisko. Pogadajmy o życiu" twórczyni zrealizowała cykl czterech rozmów pt. "Porozmawiajmy szczerze o otyłości".
Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!