Blisko ludziJustyna Nagłowska w ciąży. Borys Szyc zostanie ojcem po raz drugi

Justyna Nagłowska w ciąży. Borys Szyc zostanie ojcem po raz drugi

Justyna Nagłowska w ciąży. Borys Szyc zostanie ojcem po raz drugi
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
08.11.2019 09:38, aktualizacja: 08.11.2019 15:41

Justyna Nagłowska dopiero mówiła o ślubie z Borysem Szycem, a teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, informuje, że jest w ciąży.

"Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem...!" – napisała na Instagramie Justyna Nagłowska, ukochana Borysa Szyca. Ciążowy brzuszek blogerki i prezenterki jest już sporych rozmiarów. Nagłowska promienieje szczęściem.

Dla Nagłowskiej będzie to trzecie dziecko, dla Szyca – drugie. Historia ich miłości jest poruszająca. Po raz pierwszy spotkali się wiele lat temu, na początku swoich dróg zawodowych. Z różnych powodów rozstali się. Blogerka wyszła za mąż, urodziła dwie córki, rozwiodła się. W tym czasie aktor został pierwszoligowym gwiazdorem, również skosztował rodzicielstwa. Smutki topił w alkoholu. I właśnie wtedy znów zakochał się w Justynie.

Jeszcze niedawno media plotkarskie spekulowały, że Nagłowska wydaje się być smutna, czy nostalgiczna i wycofała się z życia publicznego z powodu problemów w związku. Jak się okazuje powód jej nieobecności na salonach był zupełnie inny.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc zostaną rodzicami

Nagłowska przyznała wprost, że stała się osobą współuzależnioną. – Na początku jeszcze nie wiedziałam, z czym to się je, bo w Polsce niewiele się o tym mówi. Oboje przeszliśmy terapię. Każde swoją – ja dla osób współuzależnionych. (...) Dla nas to nie wstyd – mówiła niedawno "Gali". Pomagała Szycowi pić. – Kryłam go, jak się dało. Kobiety często za punkt honoru biorą wybielanie pijanych mężów. A to niestety droga donikąd – dodała. Sama chorowała na depresję.

Dziś dla niej i jej narzeczonego zza chmur wyszło słońce – planują ślub w gronie najbliższych, z dala od paparazzi. Dziecko będzie dopełnieniem ich związku. Gratulacje złożyli im już m.in. Aleksandra Żebrowska i Maciej Musiał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl