GwiazdyJustyna Żyła mówi, czy wystąpi w "Agencie" i "Ameryce Express". Ciekawa odpowiedź

Justyna Żyła mówi, czy wystąpi w "Agencie" i "Ameryce Express". Ciekawa odpowiedź

Justyna Żyła mówi, czy wystąpi w "Agencie" i "Ameryce Express". Ciekawa odpowiedź
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
15.04.2019 08:59

Justyna Żyła w ostatnich tygodniach była w ogniu krytyki z powodu swoich występów w "Tańcu z Gwiazdami". Po odpadnięciu z programu celebrytka opowiada, jak się czuje i czy planuje udział w innych, bardziej ekstremalnych show.

– To była superprzygoda. Nie żałuję jednak, że już się zakończyła. Jestem w Wiśle, z moimi dzieciakami, za którymi strasznie tęskniłam, powoli wracam do swojego życia – mówi w rozmowie z "Fleszem" Justyna Żyła.

Po 2 miesiącach intensywnych treningów Żyła musiała odreagować stres. Zrobiła to w kuchni. – Wreszcie byłam w swoim żywiole – wyznaje. Poza tym śmieje się, że teraz zostaje jej posprzątać dom po swojemu.

Żyła nie planuje jednak zamknąć się w czterech ścianach. – Dziś czuję się zupełnie inną kobietą. Silniejszą, bardziej pewną siebie. Poczułam się wartościową osobą. Wbrew pozorom krytyka nie zgniotła mnie, tylko umocniła – przekonuje.

Celebrytka zdradza, że zamierza częściej bywać w Warszawie. Nie chce zmarnować kolejnych 5 minut w show-biznesie. Nie planuje jednak udziału w popularnych "Agencie-Gwiazdy" czy "Ameryce Express". – Tak ekstremalne przygody chyba nie są dla mnie. Jeśli dostałabym propozycję udziału w jakimś fajnym programie kulinarnym, to przyjęłabym ją od razu – wyjaśnia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl