WP

Justyna Żyła nie odpuszcza mężowi. Wystarczy spojrzeć na jej dłoń

Justyna Żyła wkrótce przestanie być żoną Piotra Żyły. Mimo toczącej się sprawy rozwodowej kobieta zdaje się jednak wierzyć, że się dogadają. Świadczy o tym jedno ze zdjęć na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małżeństwo Żyłów powoli przechodzi do historii
Małżeństwo Żyłów powoli przechodzi do historii (Forum)
WP

Justyna Żyła zyskała sławę tuż po tym, jak poinformowała opinię publiczną, że została porzucona przez męża. Dla wszystkich to był szok – nikt nie wiedział o prywatnych problemach lubianego skoczka. Justyna zdecydowała się prać brudy publicznie i co chwila uderzała w męża na Instagramie. Piotr w którymś momencie powiedział "dość".

Dzisiaj Justyna Żyła spotyka się z mężem w sądzie. Oczywiście, dowiadujemy się o tym za jej pośrednictwem. Na jej InstaStory pojawiło się zdjęcie z napisem: "Jeden z gorszych dni w życiu". Tabloid "Fakt" szybko ustalił, że w tym dniu w Bielsku-Białej rozpoczęła się sprawa rozwodowa Żyłów.

Instagram.com
Podziel się
WP

I chociaż niewiele wskazuje na to, by para doszła jeszcze do porozumienia, żona Żyły nadal nosi pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Zwracały uwagę na kolejnej fotografii udostępnionej przez kobietę. Jakiś czas temu przekonywała, że nie szuka nowej miłości – woli skupić się na karierze i dzieciach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP