GwiazdyJustyna Żyła potwierdza, że napisze książkę. Tematyka wciąż jest tajemnicą

Justyna Żyła potwierdza, że napisze książkę. Tematyka wciąż jest tajemnicą

Justyna Żyła potwierdza, że napisze książkę. Tematyka wciąż jest tajemnicą
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Paulina Brzozowska
19.03.2019 15:02, aktualizacja: 19.03.2019 21:38

Justyna Żyła o możliwości wydania książki mówiła już dawno temu. Teraz to potwierdza. Nie wydarzy się to jednak wcześniej niż przed zakończeniem występów w "Tańcu z Gwiazdami".

W ciągu ostatniego roku Justyna Żyła dość niespodziewanie z żony Piotra Żyły stała się byłą żoną Piotra Żyły i jednocześnie jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w kraju.

O planach napisania książki Justyna mówiła już od dawna - celebrytka zaznaczała przy tym, że nie będzie to wyłącznie książka kucharska, ale nie zabraknie w niej również refleksji na temat życia prywatnego. Okazuje się, że Justyna absolutnie nie wycofuje się z tego pomysłu.

- Dostałam propozycję wydania książki, ale na to przyjdzie czas, dajcie mi się nauczyć do następnego tańca, żeby znowu nie było, że mi te nogi przymuruje - mówi Żyła w rozmowie z "Pomponikiem".

- Ze słodyczy najbardziej lubię schabowego, nie lubię piec ciast, bo moja mama jest cukiernikiem. Ja na ostro, na pikantnie. Tak, chciałabym wydać książkę, mam też kilka innych pomysłów - dodała celebrytka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Justyna Żyła: "Nie mam czasu szukać nowego faceta"

Źródło artykułu:WP Kobieta