ModaJuż za niespełna miesiąc Gdynia po raz kolejny połączy polskich projektantów! Marka Wspiera Markę- trzecia edycja

Już za niespełna miesiąc Gdynia po raz kolejny połączy polskich projektantów! Marka Wspiera Markę- trzecia edycja

Już za niespełna miesiąc Gdynia po raz kolejny połączy polskich projektantów! Marka Wspiera Markę- trzecia edycja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Paulina Brzozowska

17.08.2017 14:10, aktual.: 17.08.2017 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

9 września 2017, ponownie w przepięknym budynku Muzeum Miasta Gdyni, odbędzie się pokaz polskich projektantów w ramach 3. edycji wydarzenia multibrandowego „Marka Wspiera Markę”. Nawiązując do tradycji Gdyni – miasta powstałego z marzeń o stworzeniu polskiego „okna na świat” - organizatorzy wydarzenia stawiają również na nowoczesność, gotowość otwarcia się na nowe wyzwania, współpracę marek i dobry design. Patronem honorowym wydarzenia jest Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Co nowego…

W 3. edycji projektu „Marka Wspiera Markę” Organizatorzy wprowadzili małą zmianę dając możliwość projektantom zaprezentowania sylwetek ze swoich najnowszych kolekcji. Dzięki temu goście pokazu będą mieli okazję zobaczyć propozycje m.in. od La Metamorphose, Furelle, De La Fotta czy Taranko na jesień-zimę 2017/18 oraz poznać trendy, jakie zdominują nadchodzący sezon.
- Nie odchodzimy jednak od głównej idei projektu, która opiera się na zasadzie współpracy i łączenia marek, dlatego w czasie pokazu prezentowane będą również stylizacje składające się z kolekcji różnych projektantów, tych już znanych i tych stawiających swoje pierwsze kroki w świecie mody. – wyjaśnia Anna Szubert z Personal Branding Polska, pomysłodawczyni i organizatorka pokazu – Tym razem do współpracy i ich przygotowania zaprosiliśmy Natalię Turkenich, stylistkę, doradcę personalnego i analityka rynku mody, założycielkę Agencji Turkenich Style i Szkoły Stylu w Moskwie. Jest to również kolejny krok do realizacji naszego marzenia o stworzeniu eventu, który ma być najbardziej prestiżowym wydarzeniem lokalnym, ale jednocześnie o międzynarodowym zasięgu. Wiem, że to śmiała wizja, ale dzięki pracy całego zespołu i współpracy z naszymi partnerami staramy się ją konsekwentnie realizować.
Wielu naszych, polskich projektantów tworzy kolekcje na światowym poziomie i śmiało mogą myśleć o wejściu na zagraniczne rynki. Organizatorzy wieczoru multibrandowego „Marka Wspiera Markę” zapraszając do współpracy międzynarodowych gości i potencjalnych klientów chcą dać szansę polskim twórcom do nawiązania zawodowych kontaktów, które mogłyby zaowocować w przyszłości nowymi pomysłami i projektami biznesowymi.
Firma Oceanic występuje w podwójnej roli: sponsora i współtwórcy artystycznej części pokazu. Zaledwie 2 miesiące temu miał miejsce debiut na rynku kosmetyków kolorowych AA Wings of Color i właśnie na bazie kosmetyków Wings of Color zostaną przygotowane makijaże modelek.

Obraz
© Materiały prasowe

Gość specjalny

Gościem specjalnym 3. edycji projektu „Marka Wspiera Markę” będzie Maciej Zień. Od wielu lat jedna z najwybitniejszych postaci na polskiej scenie mody. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją. W Gdyni Maciej Zień zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „First Lady” inspirowanej stylem Pierwszych Dam – tych, które często były ikonami stylu i wzorem dla kobiet nie tylko w swoich krajach. Może też przygotuje jakąś niespodziankę.

Młodzi projektanci

Misją projektu „Marka Wspiera Markę” jest również promocja młodych projektantów, stawiających dopiero pierwsze kroki na rynku mody, dlatego przy tej edycji Organizatorzy zaprosili do współpracy absolwentów krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. W czasie wieczornego pokazu 9 września, swoje projekty zaprezentują Ewa Chojnacka, tworząca kolekcje pod marką Hojnatzka i Maciej Soja. Pojawi się również zupełnie nowa marka torebek The Mood.

Obraz
© Materiały prasowe

Nie ma dobrego wydarzenia bez dobrego konferansjera. Tym razem do prowadzenia pokazu mody zaprosiliśmy Mateusza Hładkiego.
Wydarzenie nie mogłoby się jednak odbyć bez wsparcia sponsorów i partnerów projektu.
Po raz trzeci do ich grona dołączy firma Oceanic, która w tej edycji odpowiadać będzie za makijaż modelek w oparciu o swoją najnowszą linię kosmetyków kolorowych - AA Wings of Color.
Po raz drugi wspierają wydarzenie także Holistic Clinic z Gdyni, Muzeum Miasta Gdynia, oraz Link to Poland.
Sponsorami 3. edycji „Marka Wspiera Markę” zostali również: MINI Zdunek oraz Villa Antonina z Sopotu.
Wśród patronów medialnych projektu znaleźli się: Magazyn Madame, Monogram, Moda w Polsce, Prestiż, Mademoiselle, Magazyn Pomorski, Fashion Biznes i Link to Poland
Zapowiada się niezapomniany wieczór i warto być w Gdyni 9 września.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także