Trwa ładowanie...
ycipk-34jajl

Kamil Glik o żonie. Mówi coś, co każda WAG chce usłyszeć

Reprezentant Polski w piłce nożnej przyznał, że bez żony Marty byłoby mu ciężko. – Mądra kobieta, która umie stworzyć dom, to nawet 80 proc. sukcesu piłkarza – mówi Kamil Glik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piłkarz wiele zawdzięcza żonie Marcie
Piłkarz wiele zawdzięcza żonie Marcie (Instagram.com)
ycipk-34jajl

Grający na pozycji obrońcy w monakijskim klubie AS Monaco i reprezentacji Polski, zna się z żoną od dziecka. I mało brakowało, a nigdy nie zostaliby parą, bo bardzo jej dokuczał na jastrzębskim podwórku. – Nasze mamy często spotykały się u dyrektorki, bo tak uprzykrzałem Marcie życie. Po latach powiedziała mi nawet, że była o krok od zmiany szkoły, bo nie chciała mnie już widywać – mówi w rozmowie z "Logo".

Tak wykonasz klasyczny makijaż w stylu francuskim - idealny na wiele okazji! Tutorial odtwarzający look Kristiny Bazan

ycipk-34jajl

Marta stworzyła Kamilowi dom w Monako - ale nie tylko za to jest jej wdzięczny. – Mądra kobieta, która umie stworzyć dom, to nawet 80 proc. sukcesu piłkarza – chwali żonę. – Jeżeli masz spokój w życiu, to masz spokój także na boisku. Ja zawsze go miałem. Nigdy nie musiałem zastanawiać się nad sprawami organizacyjnymi, bo Marta wszystko ogarniała – dodaje.

Olśnij wszystkich! Tutorial odtwarzający jeden z najpiękniejszych makijaży w historii Cannes - look Doutzen Kroes

Chyba każda WAG chciałaby usłyszeć coś takiego od partnera-piłkarza, bo one rzeczywiście skupione są na wspomaganiu kariery męża. Większość obowiązków pozostaje na ich głowie, kiedy mężowie wyjeżdżają na zgrupowania i mecze. Na pewno znajdą się kobiety, którym taki styl życia nie będzie odpowiadać, by podporządkować się pracy męża kosztem realizacji własnych planów. Dopóki jednak pasuje to obojgu partnerom, nikt nie powinien tego krytykować.

ycipk-34jajl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-34jajl

ycipk-34jajl
ycipk-34jajl