Trwa ładowanie...

Karl Lagerfeld zaprojektował… ołówki za prawie 3 tysiące dolarów

Czy Karl Lagerfeld może nas czymś jeszcze zaskoczyć? Legendarny projektant wszedł w nową kolaborację i zaprojektował ołówki, które kosztują małą fortunę. Są jacyś chętni?

Share
Karl Lagerfeld zaprojektował… ołówki za prawie 3 tysiące dolarów
Źródło: Getty Images
dpk7tzc

Współczesna ikona Chanel ma na swoim koncie dziesiątki kolaboracji. Lagerfeld najwyraźniej stara się udowodnić, że niczym prawdziwy człowiek renesansu jest gotowy zaprojektować wszystko. Teraz Karl, który skończy w tym roku 83 lata, postanowił skorzystać z zaproszenia Faber-Castell, prestiżowej marki produkującej artykuły piśmiennicze.

Skoro Lagerfeld zaangażował się we współpracę, to musiała być ona oczywiście na najwyższym poziomie. I tak specjalny ołówek zaprojektowany przez mistrza będzie można kupić za 2825 dolarów. Mini-kolekcja Karlbox trafi do butików projektanta i Faber-Castell 1 września, a do autoryzowanych sklepów marki 19 września.

Choć cena wydaje się absurdalnie wysoka, chętnych z pewnością nie zabraknie. Lagerfeld udowodnił już niejednokrotnie, że współpraca z nim zapewnia zainteresowanie, prestiż i kolejkę chętnych, chcących choć przez chwilę poczuć się jak projektant. Czy tym samym nie rozmienia się jednak na drobne? Oceńcie sami.

karl lagerfeld Instagram.com
karl lagerfeld Źródło: Instagram.com
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dpk7tzc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpk7tzc
dpk7tzc