Trwa ładowanie...
di7lxby

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje "Pani" za okładkę. "Alieny bez historii"

Karolina Korwin Piotrowska nie oszczędza redakcji magazynu "Pani" za okładkę jubileuszowego wydania. Dziennikarka pisze wprost, że jest zażenowana retuszem jej bohaterek: Katarzyny Nosowskiej, Martyny Wojciechowskiej i Krystyny Jandy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska przerażona okładką "Pani"
Karolina Korwin Piotrowska przerażona okładką "Pani" (East News, Instagram)
di7lxby

"Pani" - okładka

Okładka nowego numeru "Pani" miała być wyjątkowa. Magazyn obchodzi 30 urodziny i z tej okazji zaprosił na nią trzy gwiazdy: Katarzynę Nosowską, Martynę Wojciechowską oraz Krystynę Jandę. Ta pierwsza kompletnie się na niej nie poznała i przedstawiła niewyretuszowaną wersję swojej twarzy.
Kwestię retuszu podjęła również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka nie oszczędza osób odpowiedzialnych za okładkę.

di7lxby

Katarzyna Nosowska - "Pani"

"Zaiste żenujące, że na okładce gazety promującej się 'siłą kobiet' ( jeśli już się odbiorców oszukuje, róbcie to z głową i z czynnymi oczami), zakamuflowanym feminizmem( ostatnio nośny towar, co?), wolnością, jest grupka trzech lalek niepodobnych do nikogo, a już na pewno nie do osób, które podobno na tym zdjęciu, sądząc po podpisach, są" – stwierdza.

Dalej Korwin Piotrowska pyta bohaterki okładki, co "złego zrobiły redakcji i jakie grzechy popełniły", że zostały tak jej zdaniem skrzywdzone. "Alieny bez historii, charakteru i mocy? Za co, ja się pytam, ta kara? I to w świecie, który tak bardzo uwrażliwiony jest na retusz? Oni wam nawet wyretuszowali błysk i myśl z oka. Szok" – dodaje dziennikarka.

di7lxby

Redakcja jak na razie skomentowała filmik Nosowskiej, w którym dokleiła sobie swoją "okładkową" twarz. "Niepowtarzalna" – czytamy na InstaStory.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

di7lxby

Podziel się opinią

Share
di7lxby
di7lxby