Blisko ludziKarolina Korwin-Piotrowska udostępniła archiwalne zdjęcie Kory. Fani jej nie poznali

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła archiwalne zdjęcie Kory. Fani jej nie poznali

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła zdjęcie Kory
Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła zdjęcie Kory
Źródło zdjęć: © ONS

30.07.2020 10:59, aktual.: 01.03.2022 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu na Instagramie udostępniła archiwalne zdjęcie okładki magazynu "Przekrój", przedstawiające Korę ze swoim 2-letnim wówczas synem.

28 lipca minęły 2 lata od śmierci Olgi Sipowicz, znanej jako Kora. Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu na Instagramie uczciła jej pamięć, publikując archiwalną fotografię. Zdjęcie znalazło się na okładce kwartalnika "Przekrój" w 1974 roku. Kora pozuje ze swoim starszym synem, Mateuszem Jackowskim. Wokalistka w życiu prywatnym była mamą dwojga synów.

Kim są synowie Kory?

Mateusz Jackowski urodził się w 1972 roku. Jego ojcem jest pierwszy mąż piosenkarki i współzałożyciel zespołu Manaam, Marek Jackowski. Choć z muzyką nie ma wiele wspólnego, bo zawodowo zajmuje się grafiką komputerową, to pomagał mamie zaprojektować okładkę m.in. albumu "Miłość jest cudowna". Obecnie ma 48 lat. Stroni od mediów i chroni swoje życie prywatne.

Szymon Sipowicz przyszedł na świat 4 lata później. W młodości interesował się modelingiem i dorabiał jako DJ, choć to nie z tego jest głównie znany. Zasłynął jako polska legenda jazdy na deskorolce.

Jak wyglądała Kora w młodości?

Krótkie włosy i mocny makijaż. To właśnie ten wizerunek przylgnął do wokalistki Manaam. Nic dziwnego, że wiele osób nie rozpoznało kobiety w długich, brązowych włosach i bez makijażu, którą zobaczyli na okładce "Przekroju".

"Nie wygląda jak Kora, ale – tak – oczy. Nie miałem pojęcia, że miała syna" – napisał jeden z obserwatorów Korwin-Piotrowskiej. "Piękne", "Cudowna" – zachwycali się inni.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także