GwiazdyKarpiel-Bułecka: Bałem się, czy zdołam być dobrym ojcem

Karpiel-Bułecka: Bałem się, czy zdołam być dobrym ojcem

Karpiel-Bułecka: Bałem się, czy zdołam być dobrym ojcem
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

09.06.2017 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sebastian Karpiel-Bułecka jest tatą dwójki dzieci: córki i syna, który niedawno się urodził. - Miłość do moich dzieci rekompensuje mi w stu procentach wszystkie ograniczenia, które one ze sobą przyniosły. Brzmi jak banał, ale tak po prostu jest - mówi "Urodzie Życia" artysta. W tej samej rozmowie opowiada też o życiowej partnerce Paulinie Krupińskiej.

- Ja kiedyś uciekałem od samotności, od poczucia bezsensu, od pustki. - opowiada Karpiel-Bułecka. - Zostałem ojcem w wieku 39 lat i naprawdę byłem już na to gotowy, a nawet tego spragniony - czytamy na łamach "Urody Życia". Córka lidera Zakopower - Antonina urodziła się 27 lipca 2016 r. Jej mamą jest była Miss Polonia Paulina Krupińska. Wiosną 2017 na świat przyszło drugie dziecko pary - syn Jędrzej.

- Zawsze lubiłem dzieci, ale kiedy patrzę na własne, rosną mi skrzydła, nawet po nieprzespanej nocy - wyznaje dziennikarce wokalista, dodając, że bardzo bał się ojcostwa. - Ktoś kiedyś powiedział, że kiedy rodzi ci się dziecko to wtedy tak naprawdę po raz pierwszy czujesz, co to znaczy miłość i strach. Zgadzam się z tym zdecydowanie. Boję się o moje dzieci każdego dnia i już zawsze tak będzie. Ale bałem się też, czy zdołam być dobrym ojcem - tłumaczy.

Pytany o prywatny dowód na istnienie Boga, odpowiada: "Trudno mi o tym mówić, ale to, że udało mi się w końcu spotkać tę kobietę i założyć upragnioną rodzinę, jest zasługą mojej wiary. Wymodliłem sobie swoje szczęście. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także