Blisko ludziKasia Struss: "Mam nadzieję, że Dawid Woskanian nie zacznie reklamować produktów w internecie"

Kasia Struss: "Mam nadzieję, że Dawid Woskanian nie zacznie reklamować produktów w internecie"

Kasia Struss: "Mam nadzieję, że Dawid Woskanian nie zacznie reklamować produktów w internecie"
Źródło zdjęć: © East News
27.11.2019 07:51

Topowa modelka Kasia Struss dołączyła się do osób, które gratulują zwycięzcy "Top Model" wygranej. Według niej Dawid Woskanian może spodziewać się wielkiej kariery. Jednak jest coś, na co musi uważać.

W poniedziałek odbył się finał "Top Model", który wygrał Dawid Woskanian. W ścisłym finale o pierwsze miejsce walczyły jeszcze dwie osoby: Olga Kleczkowska i Staszek Obolewicz. Chłopak przeszedł niesamowitą metamorfozę w show i udowodnił, że zespół Touretta'a nie przeszkadza mu w osiągnięciu celu.

Według wielu osób oprócz talentu i urody, jest też bardzo ambitny i zaangażowany w pracę. Woskanian zwrócił uwagę widzów już na castingu, podczas którego doprowadził jurorów do łez tym, jak radził sobie z pokonywaniem tików.

Dawid Woskanian wygrał Top Model - Kasia Struss komentuje

"Mam nadzieję, że nie zacznie teraz reklamować produktów w internecie. Nie potępiam tego, ale na początku powinien skupić się na modelingu. Wtedy wróżę mu wielką karierę" - powiedziała Kasia Struss w rozmowie z "Faktem".

Struss nie uważa, że jego choroba może być przeszkodą. "Jak patrzę na jego zdjęcia, widzę rasowego modela" - podkreśliła.

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta