GwiazdyKatarzyna Cichopek skomentowała rozwód. Wymowny wpis zamieścił też jej były mąż

Katarzyna Cichopek skomentowała rozwód. Wymowny wpis zamieścił też jej były mąż

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie przestali być małżeństwem
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie przestali być małżeństwem
Źródło zdjęć: © AKPA | Instagram
25.08.2022 22:20, aktualizacja: 28.08.2022 09:40

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie przestali być małżeństwem. Unikająca komentowania prywatnych spraw aktorka, tym razem odniosła się do sytuacji i podziękowała byłemu mężowi za wspólne lata. Wymowny wpis w mediach społecznościowych zamieścił także tancerz.

Na początku marca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie potwierdzili swoje rozstanie. We wspólnym oświadczeniu poprosili wtedy o uszanowanie prywatności. Choć tancerz nie do końca się z tego wywiązał, udzielając po drodze pamiętnego wywiadu, w którym zasugerował przyczyny rozstania, parze ostatecznie udało się załatwić wszystkie formalności i rozwód został orzeczony po jednej rozprawie.

Jak przekazał "Fakt" powołując się na informacje przekazane przez menadżerkę aktorki Aldonę Wleklak - sąd wydał wyrok bez orzekania o winie. Byli małżonkowie ustalili wcześniej najważniejsze kwestie i - jak planowali, dla dobra dzieci - rozstanie przebiegło w spokojnej atmosferze.

Katarzyna Cichopek skomentowała rozwód

Choć dotychczas Katarzyna Cichopek raczej niechętnie odnosiła się do sprawy, już po rozwodzie postanowiła go skomentować.

- Cieszę się, że oboje zgodnie doprowadziliśmy sprawę rozwodową do końca. Dziękuję Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje wspaniałych dzieci. Życzę mu szczęścia i powodzenia. A ja zaczynam nowy rozdział w życiu. Z radością patrzę w przyszłość. Dziękuję z całego serca mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie - powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Wymowny wpis Marcina Hakiela

Refleksją podzielił się także były mąż Katarzyny Cichopek. W swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym stoi obok torów na tle zachodzącego słońca. "Coś się kończy, coś się zaczyna…" - napisał pod fotografią.

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Internauci życzyli powodzenia i szczęścia. "Proszę rozwinąć skrzydła i cieszyć się życiem" - można przeczytać.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli parą od 2005 r. Ich ślub odbył się w 2008 r. Mają dwójkę dzieci - syna Adama i córkę Helenę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta