GwiazdyKatarzyna Dowbor: "Jeszcze nie nadszedł czas na emeryturę!"

Katarzyna Dowbor: "Jeszcze nie nadszedł czas na emeryturę!"

Katarzyna Dowbor: "Jeszcze nie nadszedł czas na emeryturę!"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
06.03.2019 14:37, aktualizacja: 07.03.2019 08:51

Katarzyna Dowbor lada dzień kończy 60 lat. Prezenterka telewizyjna nawet nie myśli o emeryturze. "Mam przed sobą przynajmniej 10 lat zawodowego życia!" - zdradza swoje plany dziennikarka.

Katarzyna Dowbor jest matką dwójki dzieci: 40-letniego Macieja i 19-letniej Marysi Baczyńskiej. Kobieta ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Lada dzień kończy 60 lat i ciągle wierzy, że spotka mężczyznę, z którym spędzi resztę życia.

W wywiadzie dla tygodnika "Rewia" powiedziała: "Za każdym razem, kiedy się z kimś wiązałam, wierzyłam, że to uczucie na całe życie. Ale rzeczywistość pisała inny scenariusz...".

W 2013 roku po 30 latach dziennikarka straciła pracę w TVP. Wpadła w depresję, pojawiły się również kłopoty z tarczycą. Teraz kobieta zmieniła podejście do życia. "Nie chcę już marnować żadnej chwili na użalanie się nad sobą" - wyznaje Dowbor.

Prezenterka telewizyjna nie martwi się o starość. Z dumą podkreśla, że jest babcią 9-letniej Janiny i rocznej Heleny, choć o emeryturze nawet nie myśli. "Mam przed sobą przynajmniej 10 lat zawodowego życia! Jeszcze nie nadszedł czas na emeryturę!" - tłumaczy Dowbor.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta