GwiazdyKatarzyna Glinka pochwaliła się nowym domem. "Urządziliśmy się"

Katarzyna Glinka pochwaliła się nowym domem. "Urządziliśmy się"

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wprowadzili się do nowego lokum
Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wprowadzili się do nowego lokum
AKPA

14.04.2022 17:44, aktual.: 14.04.2022 19:55

Katarzyna Glinka i jej ukochany partner Jarosław Bieniecki wprowadzili się do nowego domu. Wnętrza wymarzonego lokum aktorki robią ogromne wrażenie. "Jest elegancko, ale bez napinki. Kocham takie połączenie" - zachwyca się artystka.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są ze sobą raptem od 2018 r. a już zdążyli wybudować nowy dom. O tym fakcie uradowana aktorka poinformowała na swoim Instagramie już ponad miesiąc temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się pochwalić wnętrzem swojej zjawiskowej rezydencji.

Katarzyna Glinka o nowym domu

"Urządziliśmy się. Wiem, że czasy są ciężkie i że trudno dzisiaj mówić o swoim szczęściu. Z drugiej strony, jestem taka z siebie dumna. Z tego, że udało mi się urządzić swoje miejsce na ziemi dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam… Naprawdę ciężko mi ukryć radość. W każdym detalu dopracowałam szczegóły i śmiało mogę powiedzieć, że czuję się w nim tak bardzo u siebie" - zachwyca się gwiazda serialu "Barwy szczęścia".

Aktorka podkreśla, że zależało jej na stworzeniu eleganckiej, ale jednocześnie domowej i przytulnej przestrzeni. "Dominują beże, szarości, biel i dużo naturalnego drewna. Kolory ziemi. Jest elegancko, ale bez napinki. Kocham takie połączenie" - pisze pod fotografiami, na których pozuje wewnątrz wymarzonego lokum. Zresztą, zobaczcie sami.

Macierzyństwo według Katarzyny Glinki

Przypomnijmy, że Katarzyna Glinka była niegdyś żoną Przemysława Gołdona, z którym wychowuje 10-letniego syna, Filipa. Od 2018 r. jest jednak w związku z Jarosławem Bienieckim, z którym zaręczyła się zaledwie po kilku miesiącach znajomości. W maju 2020 r. aktorka i jej partner powitali na świecie synka o imieniu Leo.

"Może i teraz jest czasem trudniej, ale dojrzałość pozwala cieszyć się macierzyństwem bez tych wszystkich powinności, spełniania cudzych oczekiwań, lęku, że się popełni błąd. Bez histerii, czy jestem wzorową mamą. Z dużym luzem i nauczona na własnym doświadczeniu, przeżywam macierzyństwo w pełni! Z jego zaletami i wadami. Świadomie, nie uciekając od niczego" - 44-letnia Glinka wyznała w jednym z postów na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także