GwiazdyKatarzyna Glinka rozstała się z Jarosławem Bienieckim. "Brak mi słów"

Katarzyna Glinka rozstała się z Jarosławem Bienieckim. "Brak mi słów"

Katarzyna Glinka rozstała się z Jarosławem Bienieckim
Katarzyna Glinka rozstała się z Jarosławem Bienieckim
Źródło zdjęć: © AKPA

23.07.2022 10:50, aktual.: 24.07.2022 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki jeszcze do niedawna tworzyli zgrany duet. Byli zaręczeni i wychowywali dwuletniego synka Leo. Jednak ich związek przeszedł już do historii. Potwierdziła to Katarzyna Glinka.

Katarzyna Glinka była niegdyś żoną Przemysława Gołdona, z którym ma 10-letniego syna Filipa. Rozwód i rozpad rodziny do dziś określa mianem swojej największej porażki. Mimo tego potrafiła ułożyć sobie życie na nowo. Kilka lat temu związała się z Jarosławem Bienieckim. W 2019 roku para zaręczyła się, a rok później powitała na świecie syna Leo. Teraz dowiadujemy się jednak, że również i ten związek aktorki przeszedł już do historii. 

Kryzys w związku Glinki i Bienieckiego trwał już od dłuższego czasu

"To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło. Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu – pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót" – powiedziała znajoma Katarzyny Glinki w rozmowie z "Super Expressem". 

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki potwierdzili rozstanie

Teraz aktorka oficjalnie potwierdziła rozstanie, nie wdając się jednak w żadne szczegóły. Co się wydarzyło między tym dwojgiem? 

"To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować" – powiedziała Katarzyna Glinka dziennikarzowi "Super Expressu" 

"Rozstanie? Powiem tak: Kasia to kobieta wielu talentów i pełna uroku. To są sprawy prywatne, których nie będę komentował" – stwierdził Jarosław Bieniecki również w rozmowie z "Super Expressem. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także