GwiazdyKatarzyna Skrzynecka pokazała córkę. Alikia Ilia ma 10 lat

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę. Alikia Ilia ma 10 lat

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka
Aleksandra Lewandowska

08.07.2021 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla Katarzyny Skrzyneckiej córka Alikia Ilia jest całym światem. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami dziewczynki z obserwatorami na Instagramie, a teraz udostępniła fotografię, na której widać jak obecnie wygląda 10-latka.

Choć od wielu lat spełnia się zawodowo, rodzina jest dla niej najważniejsza. W 2011 roku Katarzyna Skrzynecka razem z mężem powitała na świecie córkę Alikię Ilię.

Córka Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poznali się w 2007 roku, a pobrali dwa lata później. Dla aktorki było to drugie małżeństwo. Z pierwszym mężem, Zbigniewem Urbańskim, rozstała się również w 2007 roku. Po latach starań o dziecko, a także czterech poronieniach, aktorka urodziła Alikię Ilię.

Dziewczynka ma dziś 10 lat. Katarzyna Skrzynecka wyznała, że jest prawdziwą wielbicielką zwierząt, które "czują jej magiczną duszę i piękne, dobre serce". Po publikowanych zdjęciach widać, że Alikia Ilia jest mieszkanką urody i mamy, i taty.

Znaczenie imienia Alikia

Wybrane przez Skrzynecką i Łopuckiego imię dla córki od początku budziło emocje. Oryginalne, zdaniem niektórych dziwnie brzmiące, było szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Przez długi czas zastanawiano się, co tak naprawdę oznacza. Katarzyna Skrzynecka tego nie komentowała, dopóki dziewczynka nie skończyła 9 lat. - Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza "krystaliczna, szczera, szlachetna" - wyjaśniła aktorka w poście na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)