GwiazdyKatarzyna Warnke urodziła 3 tygodnie temu. Poszła na jogę

Katarzyna Warnke urodziła 3 tygodnie temu. Poszła na jogę

Katarzyna Warnke urodziła 3 tygodnie temu. Poszła na jogę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
27.09.2019 11:49, aktualizacja: 02.10.2019 07:55

W nocy z 9 na 10 września Katarzyna Warnke urodziła syna. Aktorka 9 dni później pojawiła się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Teraz pokazuje zdjęcie z zajęć jogi.

Katarzyna Warnke poszła na jogę

#

Pod zdjęciem 42-latka napisała jeszcze: "Kochaj siebie". Aktorka jest wyraźnie szczęśliwa, a nie od dziś wiadomo, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Bycie matką to ważna życiowa rola i Katarzyna Warnke nigdy nie ukrywała, że chciała doświadczyć tego stanu. Chwilę przed porodem podkreślała jednak, że jest oddzielną jednostką. I zamierza zadbać o to, by jej dziecko dorastało w poczuciu pełnej autonomii.

Warnke długo ukrywała ciążę. Kiedy znajoma poszła z tą informacją do tabloidów, aktorka zdecydowała się temu zaprzeczać. Na własnych warunkach poinformowała, że owszem, spodziewa się dziecka. Zrobiła to, idąc w pokazie mody, ręka w rękę z mężem Piotrem Stramowskim.

Katarzyna Warnke – ukrywanie ciąży

#

W wywiadzie "Urody Życia" tak tłumaczyła swoją decyzję: "Myślę, że nie jestem postrzegana jako osoba skryta i niedostępna w przestrzeni medialnej, ale lubię panować nad sytuacją, kontrolować informacje wypływające na mój temat. (...) Chciałam ciążę utrzymać jak najdłużej w sekrecie, dlatego postanowiłam konsekwentnie zaprzeczać. I choć większość internautów zareagowała dowcipnie na ten zabieg, pojawiły się również zarzuty, że oszukałam fanów. Cóż, naruszono moją intymność i po prostu się broniłam".

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

Samą ciążę wspominała jako wspaniałe doświadczenie, które sprawiło, że mocniej wszystkiego doświadczała. – Tak, jakbym osunęła się w siebie głębię i zarazem dostała nowe narzędzia, żeby penetrować rzeczywistość. Tak jak wcześniej takie narzędzie dała mi śmierć bliskiej osoby – wyznała Magdalenie Żak.

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne" z Natalią Paździor: przepis na mus czekoladowy