Blisko ludziKatarzyna Zielińska spędza kwarantannę w piżamie. Na odstresowanie poleca prasowanie

Katarzyna Zielińska spędza kwarantannę w piżamie. Na odstresowanie poleca prasowanie

Katarzyna Zielińska spędza kwarantannę w piżamie. Na odstresowanie poleca prasowanie
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram
19.03.2020 10:51, aktualizacja: 19.03.2020 13:46

Katarzyna Zielińska nadal dzielnie trwa w akcji #zostańwdomu. Na swoim profilu na Instagramie uświadamia swoich obserwatorów, dlaczego to takie ważne oraz daje propozycję, co można robić w tym trudnym czasie.

Aktorka bardzo zaangażowała się w promowanie spędzania czasu w domu i izolowania się od ludzi. Publikuje informacje np. z Włoch i uświadamia swoich fanów, jak poważna jest sytuacja. Alarmuje, że przebywanie w domu może uratować sytuację.

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie w piżamie

Na swoim profilu na Instagramie celebrytka pokazała się w piżamie w trakcie obowiązków domowych. "A na odstresowanie polecam: prasowanie. Zajmuje spory kawałek dnia, więc dzień szybko zleci. Trzymajcie się kochani" – poradziła.

Aktorka stara się przekonać swoich obserwatorów, że przebywanie w domu może znacznie ułatwić pracę np. medykom. "Dajcie możliwość działać tym, którzy naprawdę muszą wyjść do pracy, przede wszystkim lekarzom i ludziom, dzięki którym możemy w miarę normalnie funkcjonować. Pomyślmy też o wszystkich chorych, którzy oprócz COVID-19 będą potrzebowali pomocy, którzy mają obniżoną odporność" – apelowała.

Jej fani są wdzięczni za to, że porusza tak ważne tematy i daje przykład wszystkim. Chociaż byli jej wdzięczni za zmotywowanie, w komentarzach posypały się żarty, że prasowanie to najgorsza z możliwych opcji.

Zobacz także: Kobiecy atest – test urządzenia do prasowania

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta