Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska o akcji #zostańwdomu. "Nie ma nudy, dajemy radę"

Małgorzata Kożochowska jest w grupie osób, które wspierają akcję #zostańwdomu. Na swoim profilu, w mediach społecznościowych, dzieli się z obserwatorami odczuciami dotyczącymi społecznej kwarantanny.

Share
Małgorzata Kożuchowska o akcji #zostańwdomu. "Nie ma nudy, dajemy radę"
Źródło: ons
dx0yh9u

Aktorka razem z synem, 6-letnim Jasiem, oraz mężem Bartkiem Wróblewskim spędza czas w domu, zgodnie z zaleceniami ministerstwa zdrowia. Poprzez media społecznościowe dzieli się z fanami pomysłami na zagospodarowanie dni wolnych od pracy i szkoły.

"Ognisko domowe - instalacja. Jesteśmy razem, wspieramy się, dzielimy się obowiązkami i pomysłami, jak spędzić ten czas w domu i bliskiej okolicy. Nie ma nudy!!! Damy radę! Pozdrawiamy serdecznie z naszego gniazda" – napisała aktorka na Instagramie i opublikowała zdjęcie. Ognisko zdecydowanie przypadło fanom aktorki do gustu, co pokazali w pozytywnych komentarzach.

dx0yh9u

Kożuchowska apeluje do fanów

Wcześniej Małgorzata Kożuchowska pisała do fanów o strachu i poczuciu zdezorientowania, które może powodować koronawirus. "Szukajmy informacji wyłącznie u wiarygodnych źródeł, nie powtarzajmy i nie szukajmy plotek! Zachowajmy spokój i zdrowy rozsądek!" – apelowała.

"Dostosujmy się do odgórnych wytycznych, bo są gwarancją naszego bezpieczeństwa. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas wykonuje różne zawody, nie każdą pracę da się wykonywać zdalnie. Ale jeżeli macie tylko taką możliwość to zostańcie w domu, spędźcie ten czas z rodziną" – pisała aktorka do swoich obserwatorów.

"Modlę się za osoby chore, za lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny, który naraża swoje zdrowie i życie, żeby opanować pandemię. Za osoby podejmujące wszystkie najważniejsze decyzje w państwie mające na celu nasze bezpieczeństwo i zdrowie, o jasność umysłów i mądrość" – dodała Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dx0yh9u

Podziel się opinią

Share
dx0yh9u
dx0yh9u