Trwa ładowanie...
d2j4c1f

Kate Middleton odczuwa utratę Harry'ego. "Media są tak skupione na Meghan, że nie zauważają cierpienia księżnej"

Kate Middleton czuje, że straciła przyjaciela. Ekspertka od mowy ciała wyjaśnia, co oznaczają gesty księżnej Cambridge.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Middleton martwi się odejściem Harry'ego
Kate Middleton martwi się odejściem Harry'ego (Getty Images)
d2j4c1f

Pomimo odstąpienia księcia Harry'ego i Meghan Markle od pełnienia funkcji królewskich życie na dworze toczy się dalej. Kate Middleton nadal stara się wypełniać swoje obowiązki najlepiej, jak tylko potrafi, jednak ekspert od mowy ciała zaznacza, że po jej zachowaniu widać, że odczuwa utratę Harry'ego. Książę rozpoczął nowy rozdział swojego życia w Kanadzie.

Kate Middleton odczuwa utratę Harry'ego

Użytkownicy Twittera od razu zauważyli, że coś gryzie księżną Kate. Swoje obawy wyjawili pod nagraniem przedstawiającym Kate Middleton i księcia Williama w Pałacu Buckingham w zeszłym tygodniu. Użytkownik, który udostępnił nagranie, podpisał je: "Coś głęboko martwi Kate Middleton i chciałbym dowiedzieć się, co to jest. Media są tak skupione na Meghan Markle, że nie zauważają cierpienia księżnej".

Na nagraniu księżna Kate uśmiecha się do gości, następnie szybko jej nastrój się zmienia i uśmiech niknie. Ekspertka od mowy ciała, Judi James, przeanalizowała nagranie i wyjaśniła w rozmowie z "Daily Express", co oznaczają jej gesty.

d2j4c1f

"Zwykliśmy widzieć Kate z nieznikającym z twarzy perfekcyjnym uśmiechem, który był jej znakiem rozpoznawczym" – zaczęła swoją wypowiedź i wyjaśniła, że ten uśmiech, który wypracowywała sobie na przestrzeni lat, stał się szerszy i bardziej autentyczny. Świadczą o tym m.in. dołeczki w jej policzkach.

"Teraz widzimy jej blaknący uśmiech, co wygląda dramatycznie i zdarza się często, kiedy ona i William występują razem w czasie, gdy w rodzinie królewskiej rozgrywają się dramaty" – wyjaśniła.

Kate Middleton nie jest jedyną kobietą w sferze publicznej, którą widziano z podobnym wyrazem twarzy. Drugim wymienionym przez ekspertkę przykładem jest Melania Trump.

"W przypadku Kate może to być spowodowane tym, że ona i William stali się kluczową parą książęcą, która odgrywa swoje role w imieniu całej rodziny królewskiej. Ważne jest, żeby pamiętać, że Kate straciła Harry'ego i prawdopodobnie mocno to przeżyła, ponieważ od zawsze wyglądali na przyjaciół i wie, że jego utrata może wpłynąć również na Williama" – tłumaczyła.

d2j4c1f

Szeroki uśmiech, który szybko znika, oznacza według ekspertki, że cieszy się ona z nowej roli, ale sprawia jej ogromny wysiłek perfekcyjne wykonywanie wszystkich obowiązków.

Zobacz także: Były król Belgii przyznał się do nieślubnej córki. Albert II jest ojcem artystki Delphine Boel

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d2j4c1f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2j4c1f

d2j4c1f
d2j4c1f