Trwa ładowanie...

Kate Winslet szczerze o rozwodzie

Kate Winslet udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiada o rozstaniu z mężem, Samem Mendesem. Rok temu para rozstała się po 7 latach małżeństwa. Ostatnio opowiedziała o tym doświadczeniu w rozmowie z dziennikarzami „Harpers Bazaar”.

Share
Kate Winslet szczerze o rozwodzie
Źródło: AP
d1p3gvx

Kate Winslet udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiada o rozstaniu z mężem, Samem Mendesem. Rok temu para, uchodząca za jedną z najzgodniejszych w Hollywood, rozstała się po 7 latach małżeństwa. Rozwód odbył się po cichu, a aktorka do dzisiaj nie komentowała sprawy. Ostatnio opowiedziała jednak o tym doświadczeniu w rozmowie z dziennikarzami „Harpers Bazaar”.

- Każda kobieta, a szczególnie każda matka, staje się wtedy osobą silną i waleczną – i jest w tym aż za dobra. Po prostu zdajesz sobie sprawę, że jak tylko otworzysz tę puszkę Pandory, będziesz żałować, że w ogóle zdjęłaś z niej wieko. To ku** wielka sprawa. Musiałam przypominać sobie, że wolno mi czasami się popłakać. Ale tak naprawdę pomógł mi mój przyjaciel, który jest gejem. Położył mi dłoń na ramieniu i powiedział: „Możesz się popłakać, a może nawet powinnaś...”

Winslet wychowuje dwójkę dzieci, 12-letnią córkę Mię ze swojego pierwszego małżeństwa z Jimem Threapletonem oraz 7-letniego syna Joe, owoc związku z Mendesem. Aktorka zapewnia, że robi wszystko co w jej mocy, aby kolejne rozwody nie wpłynęły źle na ich rozwój.

- Nie ma mowy, żeby moje dzieci miały pop* życie, tylko dlatego, bo moje małżeństwa nie wypaliły. Naprawdę wolałabym, żeby było inaczej i żeby takie wydarzenia nie miały miejsca w moim życiu, ale stało się. Teraz muszę wynieść z tej sytuacji jak najwięcej dobrego.

(ma)

d1p3gvx

Podziel się opinią

Share
d1p3gvx
d1p3gvx
Strona Główna WP