Blisko ludziKim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej? Celebrytka zdradziła kilka szczegółów

Kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej? Celebrytka zdradziła kilka szczegółów

Edyta została nową gwiazdą "Królowych życia"
Edyta została nową gwiazdą "Królowych życia"
Źródło zdjęć: © Instagram | edzia_official_

13.01.2022 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Nowak podbiła serca widzów "Królowych życia". Choć początkowo jej postać schodziła na dalszy plan, obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu. Czy stanie się gwiazdą jak Kaźmierska?

"Królowe życia" to jeden z chętniej oglądanych ostatnimi czasy programów telewizyjnych. Choć Edyta początkowo była tylko przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej i na ekranie pojawiała się od czasu do czasu, bardzo szybko stała się kolejną gwiazdą show. Jej charakter i sposób bycia sprawiły, że widzowie pragnęli poznać ją bliżej.

Co wiadomo o Edycie Nowak? Kaźmierska podała kilka faktów z życia przyjaciółki

Edyta Nowak ma 42 lata i mieszka w Kłodzku, co potwierdziła sama Dagmara. W ostatnio wydanej autobiografii Kaźmierskiej można odnaleźć jeszcze więcej szczegółów z życia Nowak. Dagmara zdradziła, że siostra oraz mama Edyty odeszły już z tego świata. Choć Edzia stara się chronić swoją prywatność, dość często publikuje treści za pośrednictwem social mediów, co daje fanom możliwość zobaczenia odrobiny jej codzienności.

Burzliwa historia miłości

W "Królowych" mogliśmy zaś śledzić, jak rozwija się życie uczuciowe Edyty. Nowak zauroczył bliski przyjaciel Kaźmierskiej, który najpierw walczył o względy Dagmary. Edzia i Jacek poznali się w szóstym sezonie "Królowych życia". Kiedy Kaźmierska odrzuciła jego zaloty, odwzajemnił uczucia Nowak. Związek jednak okazał się nietrwały, a byli partnerzy nie zamierzali komentować rozstania.

Kolejnym kandydatem celebrytki był następny znajomy Dagmary. Tym razem uczucia wybuchły na dobre. Adam i Edyta przypieczętowali związek ślubem, który odbył się pod koniec siódmej edycji programu. Na miejsce ceremonii para wybrała Wenecję. Wkrótce po tym wielkim wydarzeniu okazało się, że Nowak spodziewa się dziecka. Kaźmierska zdradziła, że nie jest to pierwsze dziecko jej przyjaciółki, która jest już matką Kryspina i Nicolasa. Niestety Edyta nie donosiła trzeciej ciąży, co bardzo przeżyła. Mogła jednak liczyć na wsparcie męża oraz Dagmary.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także