Blisko ludziAgnieszka Kotońska pokazała ślubne zdjęcie. Jej męża trudno jest rozpoznać

Agnieszka Kotońska pokazała ślubne zdjęcie. Jej męża trudno jest rozpoznać

Agnieszka Kotońska pokazała swoje ślubne zdjęcie
Agnieszka Kotońska pokazała swoje ślubne zdjęcie
Źródło zdjęć: © Instagram | Agnieszka Kotońska

13.01.2022 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z uczestniczek "Gogglebox" zorganizowała na swoim Instagramie Q&A. Fani poprosili Kotońską, aby podzieliła się ślubną fotografią. Od uroczystości Agnieszka oraz jej mąż przeszli ogromną metamorfozę.

Agnieszka i Artur Kotońscy pobrali się w latach 90. Gwiazda programu "Gogglebox" na prośbę fanów uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcie ze ślubu na Instagramie. Okazuje się, że w ciągu tych ostatnich lat nie tylko Kotońska przeszła sporą przemianę. Jej męża trudno rozpoznać w młodzieńcu na fotografii.

Agnieszka Kotońska na ślubnym zdjęciu. Dziś jej mąż wygląda zupełnie inaczej

Wielbiciele formatu "Gogglebox. Przed telewizorem" z pewnością zauważyli, jaką przemianę w trakcie trwania programu przeszła Agnieszka Kotońska. Kobieta dziś bardzo krytycznie wypowiada się na temat tego, jak niegdyś wyglądała. Na prośbę fanów postanowiła się jednak przełamać i pokazała swoje zdjęcie z dnia ślubu. Choć jej wygląd może zaskoczyć, to prawdziwy szok wywołuje... metamorfoza jej męża!

Agnieszka Kotońska pokazała ślubne zdjęcie
Agnieszka Kotońska pokazała ślubne zdjęcie © Instagram | Agnieszka Kotońska

Ważna uroczystość odbyła się 5 sierpnia 1995 roku. Po latach Kotońska odważyła się pokazać powyższą fotografię, która przeniosła nas w tamte czasy. Falbanki oraz ogromne bufiaste rękawy były prawdziwym krzykiem mody. We włosach Agnieszki możemy też dostrzec sporych rozmiarów ozdobę. Do tego długie rękawiczki, kolczyki i naszyjnik - wystrojona Kotońska uśmiecha się na zdjęciu do swojego wybranka, w którym bardzo trudno rozpoznać jej męża! Po imponującej czuprynie oraz modnym wówczas wąsie nie ma już dawno śladu.

Agnieszka Kotońska dzięki programowi "Gogglebox" zdobyła ogromną popularność

Udział w telewizyjnym show sprawił, że Kotońska bardzo szybko zyskała grupę fanów. Bezpośredniość i niewątpliwa charyzma Agnieszki w mig przekonały do jej osoby mnóstwo widzów. Po założeniu profilu na Instagramie liczba obserwujących rosła w niezwykle szybkim tempie. Dziś to właśnie przez social media Kotońska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Często też publikuje podobne relacje, gdzie publikuje odpowiedzi na najbardziej nurtujące obserwatorów pytania.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (101)
Zobacz także