Trwa ładowanie...
d3bwya6

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z córkami sprzed lat. Chciała tym nawiązać do edukacji seksualnej

Kinga Rusin jest nie tylko dziennikarką i aktywistką, ale też matką dwóch córek. Chociaż jej pociechy żyją już własnym życiem, dziennikarka ma zamiar walczyć o edukację seksualną najmłodszych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin dodała zdjęcie sprzed lat
Kinga Rusin dodała zdjęcie sprzed lat (ONS.pl)
d3bwya6

Na profilu Kingi Rusin pojawiło się zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje z córkami. Fotografia nie pojawiła się tam przypadkowo. W ten sposób dziennikarka chce nawiązać do jednego z najgorętszych tematów w naszym społeczeństwie, czyli edukacji seksualnej dzieci.

"Powróćmy jak za dawnych lat. Jutro w 'Dzień Dobry TVN', porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80 proc. rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy, to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat, to jak on się zmienia? Oj, coś wiem na ten temat. I o tym też jutro będzie" – czytamy w opisie pod zdjęciem.

d3bwya6

Kinga Rusin swoim postem wywołała spore poruszenie. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. "Trzeba edukować i o tym mówić. Dopóki jeszcze można", "Nie wiedziałam, nikt nie edukował, babcia w tajemnicy mi powiedziała, rodzice nie mieli czasu, gdy urodziłam byłam zszokowana, jak sama mam sobie z tym tematem poradzić", "Warto rozmawiać" – pisali internauci.

Iga Lis – działania polityczne

Warto wspomnieć, że córka dziennikarki Iga Lis również bierze udział w życiu politycznym. Szczególnie aktywnie zachęcała młodzież do głosowania w wyborach. Jest współtwórcą ruchu Olśnienie.eu, który miał na celu popularyzację wyborów parlamentarnych 2019. Dodatkowo artykuły 19-letniej Igi ukazują się w prestiżowych zagranicznych mediach, takich jak Politico. Tematy, które poruszyła w swoich publikacjach, dotoczyły Brexitu i prezydenta Brazylii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Zobacz także: Inspirujące spotkanie z kobietami sukcesu w Centrum Handlowym Galeria Mokotów

d3bwya6

Podziel się opinią

Share

d3bwya6

d3bwya6