ycipk-2f63dd

Kinga Rusin modli się za ojca Ziębę. Udzielił jej ślubu, teraz ciężko choruje

Kinga Rusin martwi się o ojca Ziębę, który udzielił jej ślubu z Tomaszem Lisem. Zakonnik w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin modli się za ojca Ziębę
Kinga Rusin modli się za ojca Ziębę (ONS.pl)
ycipk-2f63dd

Kinga Rusin w 1994 roku wzięła ślub z Tomaszem Lisem. To właśnie ojciec Zięba zaprosił ich na rekolekcje przedmałżeńskie na górę św. Anny na Wyżynie Śląskiej. Tam Kinga Rusin potknęła się i zwichnęła nogę, a Lis całą drogę niósł ją na rękach. Potraktowano to jako dobry znak.

Kiedy dziennikarka była w ciąży, bardzo zależało jej na spotkaniu z Janem Pawłem II. W 1996 roku odwiedzili z Tomaszem Lisem Watykan. Gdy papież pojawił się na Placu św. Piotra, Kinga Rusin mocno się wzruszyła. Dwa dni później dostała zaproszenie na prywatną audiencję. Ojciec Zięba był odpowiedzialny za tę niespodziankę i towarzyszył jej w trakcie spotkania. Powiedział Ojcu Świętemu, że Kinga jest w ciąży, a ten ją ucałował i jej pobłogosławił.

Kinga Rusin modli się o ojca Ziębę

ycipk-2f63dd

Instytut Terito Millenio, którego ojciec Zięba jest założycielem, napisał "Bardzo prosimy o modlitwę w intencji o. Macieja Zięby, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu." Kinga Rusin, zapytana przez Dobry Tydzień o to, czy przyłącza się do modlitwy potwierdziła, ale zaznaczyła, że woli zrobić to po cichu, bo szum nie jest w tej sytuacji wskazany.

Zobacz także:Kinga Rusin i Marek Kujawa udzielili wspólnego wywiadu. Zdradzili sekrety związku

Zobacz także: Alkohol i imprezy na pielgrzymkach. Ksiądz wyjaśnia, dlaczego tak to wyglądało

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2f63dd
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2f63dd

ycipk-2f63dd
ycipk-2f63dd