Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
film
25-09-2019 15:51

Kino przy kawie. Kolacja Nespresso podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W tym roku Nespresso było partnerem głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Między innymi dlatego w przeddzień zamknięcia tego kinowego wydarzenia, przyjaciele marki i wybitni artyści filmowi mieli okazję spotkać się podczas ekskluzywnej kolacji.

Share
Kino przy kawie. Kolacja Nespresso podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w GdyniŹródło: Nespresso
d101ua4

Filmowe emocje

Wieczór odbył się się pod hasłem: "The Choices We Make". Podczas spotkania goście obejrzeli wybrane filmy z konkursu Nespresso Talents oraz napili się kawy idealnie dopasowanej do menu kolacji.

W spotkaniu wzięli udział wybitni artyści filmowi: Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maria Dębska, Kinga Dębska, Tomasz Ziętek, Łukasz Simlat, Jacek Borcuch, ale też restaurator Maciej Żakowski i popularna blogerka Paula Jagodzińska. Kolację moderował dziennikarz i krytyk filmowy – Łukasz Maciejewski.

Małgorzata Kożuchowska podczas kolacji filmowej Nespresso
Źródło: Małgorzata Kożuchowska podczas kolacji filmowej Nespresso

Zachęcamy do obserwowania relacji z wydarzenia na profilach społecznościowych Nespresso. Więcej dowiemy się także na instagramowych profilach gości specjalnych, takich jak wspomniani już Małgorzata Kożuchowska oraz Łukasz Maciejewski.

d101ua4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d101ua4
d101ua4