Trwa ładowanie...
d1tp9ke
Materiał Partnera
Ludzie

Kino przy kawie. Kolacja Nespresso podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W tym roku Nespresso było partnerem głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Między innymi dlatego w przeddzień zamknięcia tego kinowego wydarzenia, przyjaciele marki i wybitni artyści filmowi mieli okazję spotkać się podczas ekskluzywnej kolacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kino przy kawie. Kolacja Nespresso podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
(Nespresso)
d1tp9ke

Filmowe emocje

Wieczór odbył się się pod hasłem: "The Choices We Make". Podczas spotkania goście obejrzeli wybrane filmy z konkursu Nespresso Talents oraz napili się kawy idealnie dopasowanej do menu kolacji.

W spotkaniu wzięli udział wybitni artyści filmowi: Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maria Dębska, Kinga Dębska, Tomasz Ziętek, Łukasz Simlat, Jacek Borcuch, ale też restaurator Maciej Żakowski i popularna blogerka Paula Jagodzińska. Kolację moderował dziennikarz i krytyk filmowy – Łukasz Maciejewski.

   Małgorzata Kożuchowska podczas kolacji filmowej Nespresso
(Małgorzata Kożuchowska podczas kolacji filmowej Nespresso)

Zachęcamy do obserwowania relacji z wydarzenia na profilach społecznościowych Nespresso. Więcej dowiemy się także na instagramowych profilach gości specjalnych, takich jak wspomniani już Małgorzata Kożuchowska oraz Łukasz Maciejewski.

d1tp9ke

Podziel się opinią

Share
d1tp9ke
d1tp9ke