Trwa ładowanie...

Kobieto, zrób sobie cytologię!

Stawiasz na jakość życia? Zwróć uwagę na jakość wykonywanych badań – szczególnie cytologii i testów na obecność wirusa HPV. W Polsce na raka szyjki macicy umiera około 2000 kobiet rocznie!
Nie musisz być wśród nich.

Kobieto, zrób sobie cytologię!Źródło: mat. prasowy
d3akazt
d3akazt

Stawiasz na jakość życia? Zwróć uwagę na jakość wykonywanych badań – szczególnie cytologii i testów na obecność wirusa HPV. W Polsce na raka szyjki macicy umiera około 2000 kobiet rocznie! Nie musisz być wśród nich.

Właśnie ruszyła VI już edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”, organizowanej przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości. Patronat Honorowy nad Kampanią objęła małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. W tym roku problem cytologii będzie poruszony z zupełnie innej strony.

Ambasadorkami akcji w 2015 roku zostały polskie aktorki: Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch, Agnieszka Warchulska oraz dziennikarka – Kinga Burzyńska, a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Ambasadorki przekonują, że problem chorób ginekologicznych powinien być ważny dla każdej kobiety bez względu na status społeczny, zawód czy wiek.

Szósta edycja, to aż 4000 bezpłatnych kuponów na badania cytologiczne. Głośno sprzeciwmy się rakowi szyjki macicy!

W ramach szóstej edycji kampanii „Piękna bo Zdrowa” mamy do rozdania aż 4000 tysiące kuponów, które można będzie zrealizować w placówkach Centrum Medycznego Falck oraz Centrum Medycznego Polmed. To symboliczna liczba, gdyż każdego roku 4000 Polek dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy. Więcej kuponów to więcej przebadanych kobiet. Będą one zamieszczone w styczniowych wydaniach magazynów wydawnictwa Bauer: „Świat Kobiety” i „Naj” oraz w lutowych numerach magazynów „Tina” i „Olivia”.

d3akazt

Więcej szczegółów na: * kwiatkobiecosci.pl*

d3akazt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3akazt