GwiazdyJoanna Przetakiewicz ma dla kobiet radę. Ale to jej stylizacja zwraca uwagę

Joanna Przetakiewicz ma dla kobiet radę. Ale to jej stylizacja zwraca uwagę

Źródło zdjęć: © AKPA
19.03.2021 12:50

Projektantka Joanna Przetakiewicz już wielokrotnie udowadniała, że wiek to tylko liczba. Na swoich profilach w social mediach stara się przekonać kobiety do pozytywnego myślenia, nakłania je także do częstszego uśmiechu. Według Przetakiewicz to właśnie dobry humor jest podstawą młodego wyglądu.

W ostatnim czasie wiele działo się w życiu projektantki. Wyszła za mąż za Rinke Rooyensa, z którym pojawiała się na branżowych imprezach od kilku lat. Ze względu na swoje liczne sukcesy w życiu zawodowym Przetakiewicz postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami z internautami.

Kolejne rady od projektantki

Joanna Przetakiewicz często podkreśla, że jest bardzo szczęśliwa i humor nigdy jej nie opuszcza. Ma ułożone życie osobiste i zawodowe, więc nie dziwi, że nie brakuje jej powodów do szczęścia. Jednak nie jest samolubna, ponieważ dzieli się na Instagramie "dobrymi radami", które według niej będą bardzo pomocne.

Projektantka wyjawiła ostatnio, że wraz z wiekiem bardziej rozkwita i dopiero teraz w pełni cieszy się swoim życiem. Podała także receptę na szybkie i skuteczne odmłodzenie, a także zaznaczyła, czego lepiej unikać. Jak się okazuje, Przetakiewicz na tym nie poprzestała. W jednym z nowszych wpisów na Instagramie, po raz kolejny chciała udowodnić, że życie po 50-tce jest znacznie ciekawsze, niż wszystkim może się wydawać.

Przetakiewicz nie wstydzi się swojego wieku i zapewnia, że czuje się świetnie w swoim ciele – deklarowała nawet, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Uwielbia także bawić się modą, co ponownie udowodniła. Wstawiła zdjęcie, na którym pozuje w ciemnej sukience i niebieskich rajstopach, które dodają mocnego akcentu całej stylizacji.

"To ja, kiedy słyszę, że pięćdziesiątka to nowa trzydziestka. A tak na poważnie - nie słyszałam większej bzdury. Kobieta w wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista. Kiedy trzydziestolatki mówią, że najpiękniejsze lata młodości mają za sobą, mam ochotę krzyknąć: Kochane moje! Wszystko, co najlepsze ciągle przed Wami" - napisała projektantka.

Pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy: "Jest Pani moją ogromną inspiracją!", "Wszystko, co najlepsze jeszcze przede mną", "Ja nadal uważam, że wpisując Twoje dane w wyszukiwarce Google podaje zły wiek", "Wow, ale piękne zdjęcie".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także