ModaKonkurs "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" podczas Wrocław Fashion Meeting

Konkurs "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" podczas Wrocław Fashion Meeting

Konkurs "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" podczas Wrocław Fashion Meeting
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
06.05.2013 11:20, aktualizacja: 08.05.2013 12:38

Podczas drugiej edycji Wrocław Fashion Meeting błyszczeć będą nie tylko uznani projektanci, ale również blogerzy, styliści oraz wszyscy, którzy lubią bawić się modą.

Podczas drugiej edycji Wrocław Fashion Meeting, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca, błyszczeć będą nie tylko uznani projektanci, ale również blogerzy, styliści oraz wszyscy, którzy lubią bawić się modą, biorąc udział w konkursie "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL". W tym roku autorzy najlepszych stylizacji mają szansę na podwójne zwycięstwo swojego faworyta wskażą nie tylko członkowie jury, ale również Internauci.

Konkurs "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" jest kierowany do wszystkich miłośników mody, którzy mają ochotę przedstawić własne spojrzenie na wiosenno-letnie trendy. Chętni do udziału w zabawie muszą przygotować autorską stylizację pod hasłem "Letni spacer po Wrocławiu", którą zaprezentują na własnej sylwetce i uwiecznią na fotografii. Zdjęcie należy przesłać na adres konkurs@fashionmeeting.pl - termin zgłoszeń upływa 20 maja.

Na podstawie fotografii konkursowe jury wybierze autorów 20 najlepszych stylizacji, którzy przejdą do ćwierćfinału i zaprezentują swoje stroje na profesjonalnym wybiegu podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting (16 czerwca). W stylowej rywalizacji udział weźmie w sumie 30 uczestników - 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas Wrocław Fashion Meeting.

Po zaprezentowaniu ich strojów na wybiegu przed jury do kolejnego etapu konkursu przejdzie 10 półfinalistów, a w finale zmierzy się najlepsza trójka. Na zwycięzcę stylowej rywalizacji czeka atrakcyjna nagroda - modny rower Electra ufundowany przez dystrybutora marki, będącego głównym sponsorem konkursu. Nagrodami dla finalistów będą bony wartościowe o nominale 400 zł każdy, które ufunduje marka KAZAR, dla ćwierćfinalistów kosmetyki od firmy Bielenda oraz zabiegi kosmetyczne ufundowane przez Gabinet Kosmetyki Francuskiej Wyspa Piękna z Wrocławia.

W tym roku konkurs "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL", tak jak rok temu, trwał będzie również w sieci. Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji, wyłonionych na początkowym etapie konkursu, zostaną opublikowane na stronach Wirtualnej Polski - w serwisie kobieta.wp.pl i wezmą udział w głosowaniu Internautów, trwającym od 24 maja do 3 czerwca. Zdobywca największej liczby głosów otrzyma smartfon ufundowany przez portal Wirtualna Polska. W Jury konkursu zasiądą między innymi przedstawiciele portalu Wirtualna Polska, a także Miss międzynarodowego konkursu piękności Multiverse 2014 - Agnieszka Knap, która będzie reprezentować Polskę podczas finału na Dominikanie.

Wrocław Fashion Meeting to największe targi mody połączone z pokazami mody na Dolnym Śląsku, które zadebiutowały w 2011 roku. Druga edycja wydarzenia odbędzie się w dniach od 15 do 16 czerwca w prestiżowej lokalizacji - Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław, który jest partnerem wydarzenia. Na uczestników Wrocław Fashion Meeting czekać będzie około 100 wystawców, a na wybiegach pojawią się prace blisko 30 designerów z całej Polski, którzy przedstawią aktualne kolekcje wiosenno-letnie, najświeższe propozycje na sezon jesień/zima 2013 oraz linie strojów koktajlowych i wieczorowych. Wrocław Fashion Meeting to doskonała okazja do modnych zakupów bezpośrednio od projektantów - odzież, obuwie, biżuteria, akcesoria i dodatki z najnowszych kolekcji będą oferowane w wyjątkowych cenach, z upustami sięgającymi nawet 70%.

Wrocławskie święto mody to nie tylko okazja do poznania najświeższych trendów, ale również szansa na fachowe konsultacje w zakresie urody. W "Strefie piękna" pojawią się między innymi eksperci z Noa Clinic - sponsora Wrocław Fashion Meeting - specjalizującej się w zaawansowanej kosmetologii oraz chirurgii estetycznej, którzy bezpłatnie udzielą porad i odpowiedzi na wszelkie pytania. Na uczestników w tej specjalnej strefie czekać będą również styliści i wizażyści.

Więcej informacji na: * www.fashionmeeting.pl*

Źródło artykułu:Informacja prasowa