Kreacja zapiera dech. Zadziwiła odwagą na premierze filmu "Chłopi"
Zachwyciła na warszawskiej premierze filmu "Chłopi". Przyszła w czarnej, długiej sukni, wykonanej z grubego, mięsistego materiału z ogromnymi rękawami i dużym dekoltem. Małgorzata Kożuchowska znów udowodniła, że ma klasę, ale też modową wyobraźnię.
"Chłopi", czyli nagrodzona literacką nagrodą Nobla powieść Władysława Stanisława Reymonta, doczekali się niezwykłej ekranizacji. Historia mieszkańców wsi Lipce została przedstawiona techniką animacji malarskiej.
W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Kamila Urzędowska, Mirosław Baka, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał i Julia Wieniawa.
Piątego października w Warszawie odbyła się ekskluzywna premiera filmu "Chłopi". Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej, która w filmie wcieliła się w rolę Organiściny, wywołała spore poruszenie.
Kożuchowska na premierze
Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie zachwyca fanów swoimi kreacjami. Stawia na kobiece i szykowne stylizacje. Dzięki pięknej figurze aktorka prezentuje się w nich zjawiskowo. Jej styl jest niezwykle kobiecy i elegancki. Aktorka lubi łączyć klasykę z nowoczesnymi krojami lub dodatkami.
Na warszawską premierę filmu "Chłopi" Małgorzata Kożuchowska założyła długą, błyszczącą suknię projektu Dawida Wolińskiego w odcieniu czarnym, z dużym dekoltem i odkrytymi ramionami. Strój wykonany jest z grubego materiału, z mocno widoczną teksturą.
Stylizacja jest monochromatyczna, ale jej krój i materiał sprawiają, że wyróżnia się w tłumie. Największą uwagę zwracają obfite, bufiaste rękawy wykonane z identycznego materiału, co suknia.
Kożuchowska zadbała o każdy detal. Założyła czarne, połyskujące szpilki z dużym szpicem i odkrytą piętą. Postawiła na delikatny makijaż i czarny manicure. Włosy zaczesała ku górze, zostawiając przy twarzy jedynie kilka kosmyków.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Film nominowany do Oscara
Animowany film "Chłopi" w reż. Doroty Kobieli i Hugh Welchmana, twórców "Twojego Vincenta", to szczególna produkcja. Początkowo zdjęcia były kręcone z udziałem prawdziwych aktorów.
W następnym etapie produkcji grupa przeszło stu malarzy przez dwa lata tworzyła na płótnie obrazy, z których potem powstała animacja, inspirowana europejskim malarstwem z przełomu XIX i XX wieku, szczególnie stylem Młodej Polski.
Część zdjęć i postprodukcja powstały we wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych.
Produkcja została polskim kandydatem do Oscara 2024 w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy.
Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl