"Królowa życia" pęka z dumy. Conan zawzięcie studiuje medycynę

"Królowa życia" pęka z dumy. Conan zawzięcie studiuje medycynę

Dagmara Kaźmierska jest dumna z syna
Dagmara Kaźmierska jest dumna z syna
Źródło zdjęć: © Instagram | Dagmara Kaźmierska
16.12.2022 19:59, aktualizacja: 16.12.2022 21:01

Dagmara Kaźmierska trzy lata temu z dumą przyznała, że jej syn dostał się na dość trudny kierunek studiów - medycynę. Czas mija, a Conan nadal bardzo poważnie podchodzi do nauki. Ostatnio na Instagramie przyznał, ile godzin spędza na zajęciach.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu "Królowe życia". Celebrytka nie ukrywa, że ma za sobą trudne przejścia, które wpłynęły zarówno na nią samą, jak i jej syna - Conana. Biorąc pod uwagę, z czym musiał się mierzyć, Kaźmierska jest tym bardziej dumna z tego, jaki obrał kierunek w życiu.

"Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror"

Kaźmierska wyznała w swojej autobiografii, że ma za sobą kryminalną przeszłość. Celebrytka trafiła do więzienia, co odbiło się na jej synu.

"Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment" - podkreśliła "królowa życia".

Conan wyrósł i poszedł własną drogą. Syn "Królowej życia" ma już 21 lat i studiuje medycynę, z czego sama Kaźmierska jest niezwykle dumna.

"Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się synem, który dostał się na dobre studia, to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę" - napisała swojego czasu Kaźmierska na Instagramie.

Jak radzi sobie teraz? Wszystko zdradziły wpisy mężczyzny na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan poważnie podchodzi do nauki. Przyznał, ile czasu spędza na uczelni

Medycyna z pewnością nie należy do łatwych kierunków. Conan jest już na trzecim roku i często na wykładach spędza długie godziny. Jak dowiadujemy się z InstaStories 21-latka, we czwartki na nauce spędza 11 godzin. Trzeba przyznać, że to całkiem długi dzień uczelniany.

Conan pokazał na InstaStories, ile czasu spędza na uczelni
Conan pokazał na InstaStories, ile czasu spędza na uczelni© Instagram | Instagram

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl