Trwa ładowanie...
d3u8x4w

Krystyna Pawłowicz apeluje do rodziców, by bronili dzieci przed "zarazą"

Krystyna Pawłowicz zaapelowała na Twitterze do rodziców, by bronili godności swoich dzieci przed "zarazą". W ten sposób odniosła się do podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego karty na rzecz społeczności LGBT+ i deklaracji WHO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz apeluje do rodziców w związku z kartą LGBT+ i deklaracją WHO
Krystyna Pawłowicz apeluje do rodziców w związku z kartą LGBT+ i deklaracją WHO (Forum)
d3u8x4w

W połowie lutego prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał Kartę LGBT+, zawierającą postulaty dotyczące bezpieczeństwa społeczności LGBT i edukacji antydyskryminacyjnej w szkołach. Zakłada również utworzenie hostelu interwencyjnego dla osób zmagających się z sytuacją kryzysową lub odrzuconych przez rodzinę.

Podpisana deklaracja odwołuje się do raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – "Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją seksualną".

Krystyna Pawłowicz zaapelowała na Twitterze do rodziców, by bronili godności swoich dzieci przed postulatami deklaracji, które nazwała "zarazą".

d3u8x4w

Zobacz także: Krystyna Pawłowicz znów kpi z Brigitte Macron. Porównała zdjęcia

W kolejnym poście Pawłowicz upomniała Trzaskowskiego, nazywając przy tym edukowanie dzieci z zakresu anatomii "straszeniem". – Celem prezydenta jest realizacja zadań publicznych o charakterze użyteczności publicznej, nie straszenie cudzych dzieci obrazkami organów płciowych i sprawiania tym radości pedofilskim "edukatorom" – napisała posłanka na Twitterze.

Pod koniec lutego Rafał Trzaskowski wydał oświadczenie w sprawie karty LGBT+ i deklaracji WHO, w którym odniósł się do dyskusji toczącej się w mediach. Słowa krytyków nazwał "manipulacjami".

d3u8x4w

Wśród przykładów tych "manipulacji" prezydent wymienił sugerowanie, że deklaracja zachęca dzieci w wieku 0-4 lata do "zabawy w lekarza" czy stwierdzenie, że nakłania nastolatków do jak najwcześniejszego rozpoczęcia współżycia.

– Standardy wyraźnie koncentrują się na tym, jak rozwijać emocjonalność w okresie dojrzewania oraz uchronić dzieci przed zagrożeniami dotyczącymi zbyt wczesnego rozpoczynania współżycia, seksu w mediach, pornografii i pedofilii – odpowiedział Trzaskowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #11 pytań o aplikację dla ofiar przemocy

d3u8x4w

Podziel się opinią

Share

d3u8x4w

d3u8x4w