GwiazdyDementuje plotki o chorobie Krzysztofa Krawczyka. "To jest kłamstwo"

Dementuje plotki o chorobie Krzysztofa Krawczyka. "To jest kłamstwo"

Ewa Krawczyk o plotkach dotyczących choroby męża
Ewa Krawczyk o plotkach dotyczących choroby męża
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
03.11.2021 15:21

W ostatnim wywiadzie syn Krzysztofa Krawczyka powiedział, że jego ojciec miał Alzheimera. Wiadomość poruszyła polskie media i fanów muzyka, którzy byli zaskoczeni tymi doniesieniami. Nigdy wcześniej bowiem nie mówiono, że Krawczyk cierpi na tę chorobę. Teraz do informacji odniosła się Ewa Krawczyk.

Krzysztof Igor Krawczyk udzielił w ostatnim czasie szokującego wywiadu Mai Rutkowski, żonie Krzysztofa Rutkowskiego. Syn zmarłego muzyka opowiedział w nim o dzieciństwie w Stanach Zjednoczonych, wypadku, na skutek którego do dziś zmaga się z atakami padaczki oraz o kontakcie ze sławnym ojcem. Wspomniał również o stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Jego słowa wszystkich zaskoczyły. 

Syn Krzysztofa Krawczyka stwierdził, że ojciec miał Alzheimera 

"Nawet nie wiedziałem, co się działo z tatą i jak źle było z nim, bo – jak się okazuje – on już około 20 lat przed swoim odejściem miał chorobowe problemy. Parkinson pod koniec, ale i Alzheimer. Nie pamiętał... Wydawało mi się, że on na przyjęciach rodzinnych nie rozpoznaje mnie. To już była choroba" – stwierdził Krawczyk junior w rozmowie z Mają Rutkowski. 

Ewa Krawczyk dementuje 

Informacja o Alzheimerze spotkała się z niemałym szokiem, ponieważ nigdy wcześniej nie została podana do publicznej wiadomości. Serwis Plejada dotarł do Ewy Krawczyk, wdowy po zmarłym muzyku, która jednoznacznie skomentowała te doniesienia. 

"To jest kłamstwo, od razu mówię. Jest to nieprawda" – powiedziała Ewa Krawczyk w rozmowie z Plejadą. 

Krzysztof Krawczyk miesiąc przed śmiercią zaraził się koronawirusem. Jednak małżonka zmarłego szybko zdementowała wtedy plotki, jakoby przyczyną śmierci muzyka miał być COVID-19. Powiedziała natomiast, że Krawczyk zmarł na skutek chorób współistniejących. Ewa Krawczyk na łamach książki biograficznej poświęconej pamięci małżonka wyznała, że miał cukrzycę, chorobę Parkinsona, a także zmagał się z migotaniem przedsionków. 

Wiadomo również, że Ewa Krawczyk oraz Krzysztof Igor Krawczyk do dziś pozostają w konflikcie. Obecnie trwa sądowa walka między macochą a pasierbem o zachowek po sławnym muzyku. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl