Trwa ładowanie...

Krzysztof Krawczyk wziął ślub w cerkwi? Dopiero teraz prawda wyszła na jaw

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka co jakiś czas pojawiają się nowe informacje o jego życiu prywatnym. Wychodzące na jaw wiadomości czasem wydają się wprost nieprawdopodobne, ale zgodnie z relacjami bezpośrednich świadków, są prawdziwe. Niedawno okazało się, że Krawczyk miał za sobą ślub w cerkwi.

Krzysztof Krawczyk miał bardzo burzliwe życie.Krzysztof Krawczyk miał bardzo burzliwe życie.Źródło: AKPA
dsc2l2s
dsc2l2s

Burzliwe życie prywatne Krzysztofa Krawczyka owiane jest wieloma legendami. O jego małżeństwach, rozwodach i zdradach krąży wiele plotek, ale niektóre są przedstawiane nieco na wyrost. Wokalista, który przez wiele lat uchodził za bardzo wierzącego człowieka, miał problemy z dochowaniem wierności, ale jednocześnie zależało mu na ślubie kościelnym.

Krawczyk i ślub w cerkwi

Krzysztof Krawczyk został przyłapany przez pierwszą żonę Grażynę podczas sytuacji intymnej z wokalistką Haliną Żytkowiak podczas trasy koncertowej po ZSRR. Wokalista poszedł nawet o krok dalej i zdecydował się wziąć ślub z nową partnerką. Jednak zaistniał dość poważny problem – Krawczyk nie miał unieważnienia pierwszego małżeństwa, które zostało zawarte w jednym z łódzkich kościołów.

Artysta zdecydował się na pewien fortel – wpadł na pomysł ślubu z nową ukochaną w prawosławnej cerkwi. Na świadka poprosił akustyka Trubadurów, Ryszarda Urbańskiego, który do dzisiaj pamięta to zdarzenie.

dsc2l2s

"W wielkiej tajemnicy przyszedł do mnie z Haliną i zapytał, czy będę ich świadkiem na ślubie. Zgodziłem się, bo bardzo lubiłem Krzyśka i uważałem go za bardzo dobrego artystę. Jakoś przekonaliśmy naszego managera, by na jeden dzień zwrócił nam paszporty i stawiliśmy się z nimi w cerkwi. Nie wiem, jak Krzysztof to załatwił, ale od razu odbył się ślub i to bardzo uroczysty. [...] Nikomu nie przyznaliśmy się do tego, gdzie i po co wymknęliśmy się z hotelu" - wyjawił świadek w rozmowie z "Pomponikiem".

Małżeństwo Krawczyka i jego drugiej żony nie przetrwało. Nawet narodziny syna Krzysztofa juniora nie wzmocniły ich relacji. Krawczyk wyjechał na tournée po USA, a po rozwodzie z Haliną Żytkowiak syn pary bardzo ciężko znosił nową sytuację – nie potrafił odnaleźć się po odejściu ojca. Jak wyznała Grażyna Krawczyk, to dla trzeciej żony Ewy wokalista postanowił w końcu unieważnić ślub kościelny.

Można zauważyć, że dopiero po śmierci artysty zaczęły wychodzić na jaw ciekawe i dotychczas praktycznie nieznane fakty z jego życia. Plotki na jego temat przedstawiają zupełnie inny obraz muzyka. Mogą one posłużyć jako scenariusz do filmu biograficznego o jego kolorowym życiu.

dsc2l2s

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Broniarz o apelu Przemysława Czarnka: "Nikt nie czeka na rekomendacje ministra"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dsc2l2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsc2l2s