Blisko ludziKsiążę William i księżna Kate zatrudnili byłego pracownika księcia Harry'ego i Meghan Markle

Książę William i księżna Kate zatrudnili byłego pracownika księcia Harry'ego i Meghan Markle

Książę William i księżna Kate zatrudnili byłego pracownika księcia Harry'ego i Meghan Markle
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
09.04.2020 15:38, aktualizacja: 09.04.2020 17:56

William i Kate coraz chętniej pokazują swoje życie w mediach społecznościowych. Ostatnio ucięli sobie pogawędkę z dziećmi pracowników ochrony zdrowia na Instagramie. To zasługa Davida Watkinsa, który pomógł osiągnąć sukces Meghan Markle i księciu Harry'emu w sieci.

Konto Sussex Royal, które przestało funkcjonować 31 marca 2020 r., a należało do Meghan i Harry'ego, ma 11,3 mln obserwujących. Przypadło do gustu tak wielu i w stosunkowo krótkim czasie m.in. ze względu na ascetyczny wygląd. I być może podobnie będzie wyglądać zaraz konto księcia Williama i księżnej Kate. Z jednego powodu – pieczę nad profilem, śledzonym przez 11,5 mln osób, przejął David Watkins, była socialowa prawa ręka Sussexów.

Książę William i księżna Kate – Instagram

Z informacji udostępnionych przez 27-latka na LinkedIn wynika że od początku kwietnia pracuje dla Cambridge'ów i ma być teraz ich "sekretną bronią" w social mediach. Co istotne, jako jedyny z 14 pracowników Harry'ego i Meghan ocalił swoje stanowisko. Trudno nie odnieść wrażenia, że Kate i William tym ruchem coś pokazują poprzednim szefom Davida.

"Mam dwie filozofie dotyczące każdego projektu: buduj relacje i zapewniaj doskonałe wrażenia swoim klientom. Codziennie zadaję sobie pytanie Martina Luthera Kinga Jr.: 'co robisz dla innych?'" – tak pisze o sobie Watkins. Zanim dołączył do książęcej świty, Anglik przez 4 lata był związany z domem mody Burberry jako globalny koordynator mediów społecznościowych.

Obraz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl