Blisko ludziKate Middleton pokazała stare zdjęcie mamy. "Wyglądają identycznie"

Kate Middleton pokazała stare zdjęcie mamy. "Wyglądają identycznie"

Kate Middleton pokazała stare zdjęcie mamy. "Wyglądają identycznie"
Źródło zdjęć: © Getty Images
23.03.2020 17:35, aktualizacja: 24.03.2020 17:19

Kate Middleton i książę William z okazji Dnia Matki podzielili się w sieci fotografiami swoich rodzicielek. Uwagę fanów rodziny królewskiej przykuła fotografia Carole Middleton. Ich zdaniem księżna Cambridge wygląda teraz jak jej matka przed laty.

Kate Middleton i książę William z okazji Dnia Matki, który w Wielkiej Brytanii przypada na 22 marca, podzielili się w sieci serią uroczych zdjęć. Oprócz fotografii, na której niosą dzieci "na barana" i laurki przygotowanej dla księżnej Kate przez syna, księcia George'a, opublikowali też zdjęcia księżnej Diany oraz Carole Middleton.

Carole Middleton na fotografii sprzed lat

"Do matek nowych i doświadczonych oraz rodzin spędzających ten czas razem, ale i osobno – myślimy o was w tym trudnym czasie" – podpisali serię fotografii, które spotkały się z wieloma pozytywnymi komentarzami fanów rodziny królewskiej. Tym razem jednak ich uwagę przykuła nie fotografia księżnej Diany, jak można by przypuszczać, a właśnie fotografia Carole Middleton tulącej małą Kate. Ich zdaniem 38-letnia obecnie księżna do złudzenia przypomina matkę.

By uwypuklić podobieństwo obu pań, na profilu na Instagramie prowadzonym przez fanów księżnej Cambridge pojawiło się nawet zestawienie ich fotografii. I faktycznie, nie sposób odmówić im podobieństwa."Są takie podobne!", "wyglądają identycznie", "świetne geny", "obie są piękne" – pisali zauroczeni fani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta