ycipk-373i1x

Księżna Diana planowała ślub ze swoim kochankiem. Nowe fakty

Księżna Diana planowała ślub ze swoim kochankiem Dodim Al-Fayedem. Nowe fakty o ich związku ujawnił ksiądz, z którym przyjaźniła sie księżna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Diana i Dodi Al-Fayed planowali ślub
Księżna Diana i Dodi Al-Fayed planowali ślub (ONS.pl)
ycipk-373i1x

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed planowali ślub

Wszyscy wiemy, że małżeństwo księżnej Diany z księciem Karolem nie należało do udanych. Wokół ich związku rodziło się wiele afer i plotek. W tym całym szaleństwie księżna Diana znalazła zrozumienie i miłość u boku Dodiego Al-Fayed'a. Para kochanków planowała ślub. Informacje o planach księżnej zdradził jej serdeczny przyjaciel – Frank Gelli, który jest księdzem.

ycipk-373i1x

Diana w ostatnich dniach swojego życia przyszła do niego i zapytała o możliwość zawarcia związku małżeńskiego między dwiema osobami innej wiary. Duchowny od razu domyślił się, że chodzi o Dodiego Al-Fayed'a, który był muzułmaninem.
– Chciała wiedzieć, czy dwie osoby różnych wyznań mogą wziąć ślub kościelny. Powiedziałem jej, że tak, to jest możliwe – zwierzył się Gelli w The Sunday Express. – Kiedy rozmawialiśmy, zadzwonił telefon. Oczywiście był to Dodi. Jej oczy rozbłysły. Odchodząc, zapytała, czy będę w stanie udzielić jej ślubu, kiedy się na to zdecyduje. Jej miłość do niego była oczywista – zdradza kapłan.

Niestety, kilka dni później księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak kupić ubezpieczenie na wakacje przez internet?:

ycipk-373i1x
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-373i1x

ycipk-373i1x
ycipk-373i1x