Trwa ładowanie...

Księżna Kate w ciąży bliźniaczej. O kolejnych następcach tronu już plotkuje cały świat

Doniesienia o tym, że rodzina królewska ma się powiększyć, pojawiają się dość często. Ostatnio po raz kolejny świat obiegła informacja o tym, że księżna Kate jest w ciąży. Podobno radość jest podwójna, ponieważ książęca para ma przywitać na świecie bliźniaczki.
Share
Księżna Kate w ciąży bliźniaczej
Księżna Kate w ciąży bliźniaczejŹródło: ONS.pl
d4n2uyl

Kate Middleton w bliźniaczej ciąży

Kate Middleton jest podobno w czwartej ciąży. Jak podaje magazyn "OK!", księżna "miała pełniejszą figurę oraz promieniała" w czasie jednego z sierpniowych wystąpień. Źródło tabloidu podaje, że książęca para bardzo ucieszyła się z tej wiadomości, a ich radość podwoiła się, gdy doszło do nich, że na świecie pojawią się bliźniaczki. Informator magazynu "OK!" podaje także, że cały pałac nie może doczekać się momentu, w którym rodzina się powiększy. Co więcej, książę William podobno bardzo dba o księżną i nalega na to, by ta jak najwięcej odpoczywała.

d4n2uyl

Kate Middleton - nieprawdziwe plotki

Niestety wciąż nie ma oficjalnego oświadczenia ze strony Buckingham Palace, a jak podaje portal "gossiocop.com", na takie oświadczenie nie powinniśmy czekać, ponieważ plotka o bliźniaczej ciąży księżnej Kate jest nieprawdziwa. Portal przypomina o tym, że magazyn "OK!" już wielokrotnie przekonywał nas, że rodzina królewska się powiększy. Niestety, nie zawsze okazywało się to prawdą. Wszystko wskazuje na to, że zanim zaczniemy cieszyć się z tego, że księżna Kate urodzi dwie urocze dziewczynki, będziemy musieli pokornie poczekać na oficjalną wiadomość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Maja Frykowska wspomina dziadka Wojciecha. Komentuje najnowszy film Tarantino:

d4n2uyl

Podziel się opinią

Share
d4n2uyl
d4n2uyl