GwiazdyKuba Wojewódzki pozuje z drogim samochodem. Wymowny podpis pod zdjęciem

Kuba Wojewódzki pozuje z drogim samochodem. Wymowny podpis pod zdjęciem

Kuba Wojewódzki pozuje z drogim samochodem. Wymowny podpis pod zdjęciem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.10.2019 15:46, aktualizacja: 22.10.2019 08:17

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie ze swoimi dwiema największymi miłościami. Podpis pod jest dosyć wymowny. Fani w komentarzach spekulują, do kogo należą kobiece nogi z fotografii.

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki ma dwie największe miłości – drogie samochody i piękne kobiety. Na ostatnio opublikowanym zdjęciu na Instagramie showmen pozuje właśnie z nimi. Widzimy go przed dużym czarnym Jeepem, z którego wystają kobiece nogi w szpilkach. – Moje dwie wielkie namiętności. Jeep oraz ta druga – napisał celebryta w opisie.

Wielu fanów spekuluje, że tajemnicza kobieta ze zdjęcia to Anna Mucha. – To nogi Muchy – napisał jeden z obserwatorów. Jego domysły doczekały się błyskotliwej odpowiedzi ze strony Kuby Wojewódzkiego. – Mucha ma odnóża – napisał. – To nogi Anny Muchy? – zapytał wprost jeden z internautów. – Trudno powiedzieć, gdyż ja jestem na zewnątrz – odpowiedział dziennikarz.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Para spotykała się kiedyś przez 4 lata. Ich romans zaczął się w 2003 roku. Chociaż rozstali się w 2007, niektórzy nadal liczą na ich powrót. Bardzo chronili swoją prywatność. Unikali rozmów o ich relacji. Rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta