ycipk-uymtjg

Kuba Wojewódzki żartuje z "rozstania roku". "Też uważam, że życie to spektakl"

Kiedy Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, i Cezary Jóźwik ogłosili podczas wspólnej kolacji, że się rozstają, posypały się komentarze: "dojrzale", "z klasą". Kuba Wojewódzki wyraźnie się z nimi nie zgadza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki na prezentacji jesiennej ramówki TVN
Kuba Wojewódzki na prezentacji jesiennej ramówki TVN (ONS.pl)
ycipk-uymtjg

Kuba Wojewódzki co tydzień podsumowuje na łamach "Polityki" w cyklu "Mea pulpa" wydarzenia ze świata polskiego showbiznesu. Robi to w swoim stylu, czyli bardzo kąśliwie. Tym razem dostało się również parze znanej z mediów społecznościowych – Maffashion i Czarkowi Jóźwikowi.

Maffashion i Cezary Jóźwik – rozstanie

ycipk-uymtjg

Blogerka i satyryk z grupy Abstrahuje postanowili ogłosić swoje rozstanie podczas wspólnej kolacji, którą nagrali a film zamieścili na swoich profilach na Instagramie. "Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej o tym powiedzieć. (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu" – tłumaczył Cezary Jóźwik.

Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Maffashion i Jóźwika

"Znana blogerka modowa Maffashion oraz satyryk z grupy Abstrahuje Cezary Jóźwik rozstali się na Instagramie, podczas wspólnej kolacji. A następnie odpowiadali na pytania internautów. Też uważam, że życie to spektakl. Ale po to wymyślono bilety, żeby nie każdy musiał to oglądać" – podsumował całą sytuację Kuba Wojewódzki.

ycipk-uymtjg

I chociaż jak rozumiemy Wojewódzki nie uznał nagrania za warte zainteresowania, to od internautów była już para dostała całą tysiace instagramowych serduszek. Na profilu Czarka 64,3 tysiąca, na profilu Maffashion – 77 tysięcy.

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne" z Natalią Paździor: przepis na kasztankowe miseczki

ycipk-uymtjg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uymtjg

ycipk-uymtjg
ycipk-uymtjg