GwiazdyLara Gessler cierpi na przewlekłą chorobę. Odziedziczyła ją też jej maleńka córeczka

Lara Gessler cierpi na przewlekłą chorobę. Odziedziczyła ją też jej maleńka córeczka

Lara Gessler napisała o chorobie córeczki
Lara Gessler napisała o chorobie córeczki

14.04.2022 16:30, aktual.: 14.04.2022 19:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lara Gessler zwierzyła się na temat choroby genetycznej, na którą cierpi nie tylko ona sama, ale także jej półtoraroczna córeczka Nena. "To przypadłość, która męczy wielu maluchów. Większość z nich z tego wyrasta, ale niektórzy – tak jak ja – nie" - tłumaczy 33-latka.

W październiku 2020 r. Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie córeczkę Nenę. Szczęśliwi rodzice podkreślali wielokrotnie, że ich życie po urodzeniu dziecka zmieniło się, ale nie była to zmiana aż taka diametralna, na jaką byli w głębi duszy przygotowani.

- Spodziewałam się, że będą nieprzespane noce itd., ale mała jest naprawdę bardzo łaskawa. Myślę, że jest mniej demonicznie, niż zakładałam, ale też są bardzo różne dzieci i to nie jest zasługa rodziców - córka Magdy Gessler tłumaczyła w wywiadzie dla Plejady.

Genetyczna choroba córeczki Lary Gessler

Wypowiadając te słowa, 33-latka nie wiedziała jeszcze, że jej ukochana córeczka jest obarczona chorobą genetyczną. Okazuje się bowiem, że niespełna dwuletnia Nena, tak jak jej mama, cierpi na AZS.

"Jakiś czas temu mówiłam wam o tym, że mam AZS - atopowe zapalenie skóry. To przypadłość, która męczy wielu maluchów. Większość z nich z tego wyrasta, ale niektórzy – tak jak ja – nie. U mnie objawia się to sezonowo, kiedy jest zimno i wieje wiatr. Skóra jest wtedy bardzo przesuszona, swędzi, a czasami najzwyczajniej w świecie boli" - Lara Gessler dzieli się na Instagramie swoim przykrym doświadczeniem, promując zarazem kosmetyki marki, z którą obecnie współpracuje.

"Od prawie 1,5 roku ratuje nimi również skórę Neny, bo niestety przejęła po mnie AZS. W domu cerę bobasa ma tylko tata" - tłumaczy.

Drugie dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga

Przypomnijmy, że Lara Gessler i radca prawny Piotr Szeląg oczekują obecnie narodzin drugiego dziecka. I choć zakochani są ów faktem niezwykle podekscytowani, to póki co nie podzielili się jeszcze z mediami informacją na temat płci przyszłego potomka. - Zobaczymy - mówią z należytym spokojem w rozmowach z portalami plotkarskimi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)