GwiazdyLara Gessler jest w drugiej ciąży! Zachwytom internautów nie ma końca

Lara Gessler jest w drugiej ciąży! Zachwytom internautów nie ma końca

październik 2021, Lara Gessler
październik 2021, Lara Gessler
AKPA
29.03.2022 09:24

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się kolejnego dziecka. Zakochani pochwalili się swoim szczęściem w najnowszym wideo na Instagramie. "Wielkie gratulacje" - cieszą się fani popularnej i lubianej pary.

Lara Gessler pochwaliła się radosną nowiną. Córka jednej z największych osobowości telewizyjnych spodziewa się drugiego dziecka. Informacją tą podzieliła się wraz z mężem Piotrem Szelągiem na Instagramie w dniu jego urodzin.

Lara Gessler informuje o ciąży

"Dzięki tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat" - 33-letnia Gessler napisała pod uroczym wideo, na którym bosa i szczęśliwa podchodzi do ukochanego trzymającego na rękach ich półtoraroczną córeczkę Nenę. Małżeństwo pozuje na tle uroczej chaty z drewna, a młoda mama ma na sobie skromną niebieską koszulę, która delikatnie zarysowuje jej ciążowy brzuszek.

Zachwytom internautów pod najnowszym i niewątpliwie uroczym postem córki Magdy Gessler nie było końca. "Aaa czadowo. Wielkie gratulacje" - pisze jeden z nich. "Lara, jako mama wyglądasz przepięknie. Widać, że macierzyństwo ci bardzo służy" - zachwyca się kolejny. "Cudowna wiadomość. I oczywiście piękni młodzi rodzice" - podsumowuje inny.

Lara Gessler o macierzyństwie

Przypomnijmy, że Lara Gessler została mamą po raz pierwszy w październiku 2020 r. i jak twierdzi, macierzyństwo było dla niej niemałym zaskoczeniem. - Dzieci mają różne charaktery, więc akurat nam się trafił bardzo łaskawy egzemplarz. Zaskoczyło mnie to, że to nie jest wyrzeczenie, jest bardzo intuicyjne, tak jak na to liczyłam. Nena podobna jest w 100 proc. do mojego męża, pod tym kontem nikt nie ma żadnych wątpliwości, ale nie mam z tym żadnego problemu, mam pięknego męża - cieszyła się w rozmowie z Plejadą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także