Blisko ludziLech Wałęsa i Danuta Wałęsa obchodzą 50. rocznicę ślubu. "Z męskich rzeczy zostało mi tylko golenie"

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa obchodzą 50. rocznicę ślubu. "Z męskich rzeczy zostało mi tylko golenie"

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa obchodzą 50. rocznicę ślubu. "Z męskich rzeczy zostało mi tylko golenie"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
03.09.2019 08:42, aktualizacja: 03.09.2019 09:12

Lech Wałęsa i jego żona Danuta 50 lat temu ślubowali sobie miłość i wierność. Teraz Wałęsowie opowiadają, jak wygląda ich małżeństwo po tylu wspólnych latach. Od czasu ich młodości wiele się zmieniło, również w ich wspólnym życiu.

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa – 50. rocznica ślubu

Danuta i Lech Wałęsowie pobrali się w 1969 roku. Przez wiele lat swojego małżeństwa przechodzili zarówno dobre, jak i trudne chwile. Dorobili się ośmiorga dzieci – na tym spektakularnym wyniku zakończył się ich płomienny romans. Jak zdradza Lech Wałęsa na łamach "Super Expressu", z "męskich" rzeczy zostało mu tylko... golenie.

– Bardzo się kochamy z Danutą, choć daleko się usamodzielniliśmy. Ja czym innym się zajmuję i bawię, ona czym innym, ale to nie zakłóca naszego małżeństwa i naszego porządnego zachowania – wyznaje były prezydent. Choć małżonkowie mają wiele oddzielnych zajęć w ciągu dnia, ich wieczorne rytuały się nie zmieniają. – Śpimy razem, o tych samych porach. Ale z męskich spraw zostało mi tylko golenie. Mam 76 lat! – zdradza Lech Wałęsa, bez wstydu nawiązując do intymnej relacji z żoną.

Pomimo długiego stażu małżeństwa, Lech Wałęsa i jego żona nie przestali o siebie dbać. Lider "Solidarności" wrócił niedawno z kilkutygodniowego turnusu odchudzającego, podczas którego pracował nad swoją wagą. To wszystko dla jego żony Danuty. – Moja żona już nie wierzy we mnie, że się odchudzę. Bo już tyle razy się odchudzałem – opowiada były prezydent.

Trzymamy kciuki i życzymy wielu kolejnych lat spędzonych razem!

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta