GwiazdySkarpetki Jarosława Wałęsy. Usiadł w pierwszym rzędzie

Skarpetki Jarosława Wałęsy. Usiadł w pierwszym rzędzie

Skarpetki Jarosława Wałęsy. Usiadł w pierwszym rzędzie
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
04.06.2019 14:33, aktualizacja: 04.06.2019 15:13

Gdańskie obchody 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów przyciągnęły tłumy polityków. W pierwszym rzędzie, obok Lecha Wałęsy, usiadł jego syn Jarosław. Mężczyzna co prawda miał na sobie garnitur, ale na stopy włożył kolorowe skarpetki, których nie sposób było nie zauważyć.

Okrągła rocznica częściowo wolnych wyborów jest niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń tego roku. Na obchodach w Gdańsku pojawiły się najważniejsze osoby ze świata polskiej polityki. Wśród gości znaleźli się m.in. byli prezydenci i premierzy Polski.

W pierwszym rzędzie, tuż obok Lecha Wałęsy - jednej z kluczowych postaci wydarzeń z 1989 roku - usiadł jego syn Jarosław. Jak się okazuje, młody Wałęsa jest zaznajomiony z modowymi nowinkami, ponieważ postanowił założyć na stopy popularne w ostatnim czasie kolorowe skarpetki. Jarosław Wałęsa postawił na turkusowe z żółtymi wzorami.

Co prawda, ten element garderoby potrafi w ciekawy sposób urozmaicić elegancką, męską stylizację, ale zastanawiamy się, czy aby na pewno dodatek nadaje się na tak oficjalne wydarzenie jak państwowa rocznica przełomowego wydarzenia w historii kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Fashion Designer Awards 2019. Tłumy gwiazd na pokazie młodych projektantów