Trwa ładowanie...
d3m9lee

Lewandowska spotkała się z przyjaciółkami. Upiekły razem pierniczki

Choć Anna Lewandowska jest bardzo zapracowaną kobietą, nawet ona znajduje czas na upieczenie świątecznych pierniczków. Gwiazda spotkała się ze swoimi przyjaciółkami, żeby wspólnie poczuć ducha świąt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wcześniej Lewandowska podzieliła się fotografią z planu zdjęciowego
Wcześniej Lewandowska podzieliła się fotografią z planu zdjęciowego (Instagram.com, Fot: Anna Lewandowska)
d3m9lee

Lewandowska podzieliła się zdjęciem ze spotkania z Pauliną Krupińską, Omeną Mensah, Katarzyną Borkowską, Aleksandrą Dec, Izabelą Połeć oraz Zofią Ślotałą, na którym dały popis swoich kulinarnych umiejętności. Panie razem piekły oraz dekorowały pierniczki, a uśmiechy na ich twarzach sugerują, że był to naprawdę udany wieczór.

Instagram.com

Wcześniej Lewandowska podzieliła się fotografią z planu zdjęciowego programu "Dzień dobry TVN", na którym widać świąteczne dekoracje i część składników potrzebnych do zrobienia ciasta. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Anna pokaże na wizji, w jaki sposób robi pierniczki oraz czy jej przepis różni się czymś od tych, które już dobrze znamy.

W tym tygodniu Lewandowska pokazała się na wydarzeniu w zielonej stylizacji razem z Kubą Wojewódzkim i Krzysztofem Jankesem. Zdjęcie, którym podzieliła się z fanami na swoich mediach społecznościowych, opatrzyła podpisem "silna i szczęśliwa".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3m9lee

Podziel się opinią

Share

d3m9lee

d3m9lee