Lidia Popiel jest jego drugą żoną. Kim jest tajemnicza pierwsza miłość Lindy?

Lidia Popiel jest jego drugą żoną. Kim jest tajemnicza pierwsza miłość Lindy?

Bogusław Linda od lat jest w szczęśliwym związku
Bogusław Linda od lat jest w szczęśliwym związku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
27.06.2023 07:57, aktualizacja: 28.06.2023 08:16

Bogusław Linda jest w szczęśliwym związku z Lidią Popiel, z którą doczekał się córki Aleksandry. Mało kto wie, że Popiel nie jest pierwszą żoną, ani... pierwszą Lidią w życiu aktora.

Bogusław Linda 27 czerwca 2023 roku skończył 71 lat. Aktor nigdy nie krył się z tym, że swego czasu intensywnie romansował. Większość osób myśli, że Linda zdecydował się powiedzieć komuś "tak" dopiero, gdy poznał Lidię Popiel. Okazuje się, że wzięcie ślubu z obecną partnerką było jego "drugim razem". Kim jest tajemnicza pierwsza żona Lindy?

Bogusław Linda z pierwszego związku ma dwóch synów. O ich życiu wiadomo niewiele

Aktor szanuje prywatność byłej żony oraz ich wspólnych dzieci. Wiadomo jedynie, że pierwsza miłość Bogusława ma na imię... Lidia. Kobieta z wykształcenia jest rehabilitantką. Niestety najwyraźniej tej dwójce nie było po drodze. Mimo przyjścia na świat bliźniaków, postanowili pójść swoimi drogami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

O synach Lindy również niewiele wiadomo. W mediach pojawiła się jedynie informacja, że nie poszli w ślady taty. Dorośli już mężczyźni - Michał i Mikołaj - pracują w policji. Bogusław Linda nigdy nie pokazał się z synami publicznie i nie zdradził, jak wyglądają. Bliźniacy dziś mają około 44 lat.

Wszystkie romanse Bogusława Lindy

Zanim na dobre związał się z Lidią Popiel, w jego życiu pojawiło się wiele kobiet. Po rozpadzie pierwszego małżeństwa Bogusław Linda wdał się w romans z żoną swojego przyjaciela - Ewą Wencel. Znali się bardzo długo, a gorące uczucie wybuchło nagle. Później Linda przyznał się do bliższej znajomości z o 11 lat starszą Polą Raksą. Po rozpadzie tego związku pojawiły się plotki, że Linda wdał się w romans z młodą studentką o imieniu Maria. Następnie aktora połączyło namiętne uczucie z Katarzyną Figurą. Znajomość ta miała być krótka, ale wybuchowa.

Bogusław Linda z żoną Lidią Popiel
Bogusław Linda z żoną Lidią Popiel© AKPA | AKPA

Przez pewien czas w latach 80. Linda spotykał się z Moniką Jaruzelską. Para jednak nie chciała udzielać żadnych komentarzy w tej sprawie. Po rozpadzie relacji na drodze Bogusława pojawiła się Lidia Popiel. Modelka była wówczas zamężna, a ówczesny partner nie chciał jej dać rozwodu. Zmienił zdanie, gdy okazało się, że Linda i Lidia spodziewają się dziecka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta